19C° Duga Resa

20C° Ogulin

19C° Ozalj

18C° Slunj

‘Ako ne ponudimo više nego u Sesvetama, nećemo osvojiti bodove koji nam život znače’

Osim ozlijeđenog Bačića, svi igrači bit će u sastavu za subotnju utakmicu u Zagrebu.

KARLOVAC – Metalac se neće unaprijed predati i ako ne ponudimo više nego u Sesvetama, nećemo osvojiti bodove koji nam život znače – naglasio je danas trener rukometaša Karlovca Dragomir Požega, najavljujući subotnju utakmicu 4. kola Lige za ostanak u Premijer ligi s posljednjeplasiranim Zagrepčanima.

Požega je vrlo kratko prokomentirao uvjerljiv poraz u utorak u Sesvetama, kazavši kako je domaćin pokazao više želje, borbenosti i odlučnosti te igrao upravo onako kako takve utakmice treba igrati.

U subotu od 17:30 sati Karlovac gostuje u Zagrebu kod posljednjeplasiranog Metalca, koji je definitivno glavni kandidat za ispadanje. Karlovački trener ne smatra da je to presudno gostovanje za njegovu ekipu u borbi za opstanak, ali naglašava da bi bilo idealno kad bi pobijedili.

– Ne, još uvijek je to daleko. Ali, u sklopu ovih dosadašnjih rezultata loše će biti ako ne uzmemo bod. Ovisit će o svim preostalim utakmicama, svaka je bitna. Idealno bi bilo da pobijedimo.

Iako Metalac ima vrlo male izglede za ostanak u društvu premijerligaša, Požega ne računa na to da će se unaprijed predati.

– Ako ne ponudimo više nego što smo ponudili u Sesvetama, nećemo osvojiti dva boda koja nam život znače. Poznavajući njihovog trenera i ekipu koju ima… ima previše iskusnih igrača da bi se predali unaprijed.

Osim ozlijeđenog Bačića, za kojeg je sezona završena, svi ostali igrači bit će u sastavu. Oporavljeni Vlado Ostarčević u Sesvetama je solidno odradio 30 minuta i sve je spremniji, a Perajica i Obranović nisu igrali zadnjih petnaestak minuta pa će biti odmorniji za dvoboj sa Zagrepčanima.

MAČEVANJE

Rumunj Rosu pobjednik Međunarodnog kampa Karlovac 2019., Antonio Gojak zauzeo 2. mjesto