Slušaj i gledaj online

  • weather-image

    16C° Karlovac

  • weather-image

    16C° Duga Resa

  • weather-image

    18C° Ogulin

  • weather-image

    16C° Ozalj

  • weather-image

    14C° Slunj

Sport TAEKWONDO Podijeli

Borci Taekwondo kluba Ozalj ukupni pobjednici ‘Ozalj Opena 2019.’

Bruno Latin proglašen je najboljim limačem A i u muškom kicku, David Štenta najboljim limačem B, a Tija Cvijak najuspješnijom u ženskom kicku.

OZALJ – Taekwondo klub Ozalj ukupni je pobjednik turnira ‘Ozalj Open 2019.’ kojeg je jučer organizirao u sportskoj dvorani Osnovne škole Slave Raškaj.

Domaći borci osvojili su 10 zlatnih, 7 srebrnih i 7 brončanih medalja, a bili su najbolji i kod limača A, limača B te u ženskom i muškom kicku. Banija Pandas je u ukupnom poretku bila četvrta, Karlovac peti, Duga Resa šesta, dok je karlovačka Prana zauzela 15. mjesto. Bruno Latin iz Ozlja proglašen je najboljim limačem A i u muškom kicku, njegov klupski kolega David Štenta najboljim limačem B, a njihova klupska kolegica Tija Cvijak najboljom u ženskom kicku.

Zlatna odličja izborili su Luka Lukunić (limači A do 28 kg – 1 pobjeda), Bruno Latin (limači A do 36 kg – 2 pobjede; kick M2 – 3 pobjede), Martina Kućas (limačice A do 28 kg – 1 pobjeda), David Štenta (limači B do 20 kg – 1 pobjeda), Mislav Dasović (mlađi kadeti do 43 kg – 2 pobjede), Ana Horvatić (mlađe kadetkinje do 27 kg – 3 pobjede), Antonia Šiljevinac (mlađe kadetkinje do 51 kg – 1 pobjeda), Patrik Puškarić (kick M1 – 2 pobjede) i Tija Cvijak (kick Ž2 – 2 pobjede) iz Ozlja, Mia Paranos (limačice A do 26 kg – 1 pobjeda), Dalija Bunčić (mlađe kadetkinje do 39 kg – 3 pobjede) i Đorđe Bunčić (kadeti do 49 kg – 2 pobjede) iz Karlovca, Dora Ivanić (limačice A do 30 kg – 1 pobjeda), Dominik Aršulić (kadeti do 65 kg – 2 pobjede) i Tea Trupković (kadetkinje do 51 kg – 1 pobjeda) iz Duge Rese, Nikolina Hrebac (mlađe kadetkinje do 36 kg – 3 pobjede) i Ana Bedeniković (kick Ž1 – 1 pobjeda) iz Banije Pandas te Lara Tuškan (mlađe kadetkinje do 30 kg – 2 pobjede) iz Prane.

Srebrne medalje osvojili su Toni Mihalić (limači A do 28 kg – bez pobjede), Patrik Latin (limači B do 20 kg – bez pobjede), Marcel Dasović (kadeti do 45 kg – 1 pobjeda), Luka Lukunić (kick M2 – 2 pobjede), Jakov Cedilak (kick M3 – 2 pobjede), Iris Jambrošić (kick Ž2 – 1 pobjeda) i Lana Lukunić (kick Ž3 – bez pobjede) iz Ozlja, Petar Milašin (limači A do 26 kg – bez pobjede), Luka Vuković (mlađi kadeti do 33 kg – 2 pobjede), Tea Trupković (mlađe kadetkinje do 33 kg – 2 pobjede), Ema Vraneša (mlađe kadetkinje do 51 kg – bez pobjede), Lirijana Jakšić (kadetkinje do 44 kg – 1 pobjeda), Borna Pavlaković (kick M1 – 1 pobjeda) i Melani Bošnjak (kick Ž1 – bez pobjede) iz Banije Pandas, Gabrijel Petrušić (limači A do 24 kg – bez pobjede) i Tena Bahorić (limačice A do 30 kg – bez pobjede) iz Karlovca te David Cindrić (mlađi kadeti do 27 kg – 1 pobjeda) i Vita Malović (mlađe kadetkinje do 36 kg – 2 pobjede) iz Duge Rese, a brončane Jakov Bogović (mlađi kadeti do 39 kg – 1 pobjeda), Lovro Vergot (mlađi kadeti preko 51 kg – bez pobjede), Katarina Kućas (mlađe kadetkinje do 43 kg – 1 pobjeda), Arthur Benković Prebeg (kick M1 – bez pobjede), Dino Car (kick M3 – bez pobjede), Patrik Latin (kick M3 – 1 pobjeda) i Lucija Jenkač (kick Ž2 – bez pobjede) iz Ozlja, Ivano Weber (limači A do 36 kg – bez pobjede; kick M1 – bez pobjede), Marko Fičko (mlađi kadeti do 36 kg – 2 pobjede), Fran Kuri (mlađi kadeti do 51 kg – bez pobjede), Magdalena Kolarić (mlađe kadetkinje do 39 kg – 1 pobjeda), Marko Vuković (kadeti do 65 kg – bez pobjede), Matija Gvozić (kick M2 – 1 pobjeda) i Paula Marečić (kick Ž1 – bez pobjede) iz Banije Pandas, Izabela Župančić (limačice A do 28 kg – bez pobjede), Marko Bahorić (mlađi kadeti do 51 kg – bez pobjede) i Ester Mržljak (mlađe kadetkinje do 36 kg – 1 pobjeda) iz Karlovca, Duje Halar (mlađi kadeti do 33 kg – bez pobjede) i Sara Ivanić (mlađe kadetkinje do 43 kg – bez pobjede) iz Duge Rese te Toni Spudić (mlađi kadeti do 36 kg – 1 pobjeda) i Nina Šket (mlađe kadetkinje do 33 kg – 2 pobjede) iz Prane.

Pročitajte i ovo

NOGOMET

Kurečki i Lapić i službeno u Karlovcu 1919, Pausić otišao u Vinogradar iz Mladine