3C° Slunj

Sport KUGLANJE Podijeli

Božičević i Cindrić iz Kleka juniorski prvaci Hrvatske u paru

Mladi Ogulinci slavili ispred drugoplasiranog i trećeplasiranog para iz zagrebačkih Ponikvi

OGULIN – Andrija Božičević i Matija Cindrić, mladi kuglači ogulinskog Kleka, okitili su se naslovom juniorskih državnih prvaka u paru na Prvenstvu Hrvatske održanom u nedjelju na kuglani Klek.

Oborili su ukupno 1.178 čunjeva, 18 više od srebrnih Tomislava i Kristijana Kerhina iz zagrebačkih Ponikvi, odnosno 33 više od njihovih brončanih klupskih kolega Doriana Mezaka i Dominika Gregorine. Drugi par Kleka, Mile Štrk i Tomislav Stipetić, osvojio je 16. mjesto s 1.051 srušenim čunjem.

Na Prvenstvu Hrvatske za juniorke, održanom u Otočcu, Barbara Žilić i Iva Ivanac iz Ogulina bile su jedanaeste, Anita Lončarić i Anamarija Marković iz ozaljske Kupe dvanaeste, Ana Maležić i Katarina Čurilović iz Karlovca četrnaeste, dok su Iva Vukošić i Daria Barać iz slunjske Korane zauzele 16. mjesto.