15C° Karlovac

14C° Duga Resa

15C° Ogulin

14C° Ozalj

Croatia ’78 u Žakanju zaustavila Ogulin, Slunj se pobjedom nad Ilovcem bodovno poravnao na vrhu

Žakanjci su u derbiju kola sa 4:3 nadigrali Ogulince i nanijeli im prvi poraz u sezoni.

KARLOVAC – U derbiju 7. kola Prve županijske nogometne lige Croatia ’78 je u Žakanju pobijedila vodeći Ogulin pa se Slunj, pobjedom nad Ilovcem, bodovno izjednačio na vrhu s Ogulincima, uz utakmicu manje.

Vodeći Ogulinci, koji su u prvih šest kola suvereno koračali ligom, danas su pali u Žakanju. Croatia ’78 je nakon prvih 45 minuta imala 3:1, u nastavku povećala prednost, a Ogulinci su do kraja utakmice uspjeli ublažiti poraz na 4:3. Iskoristio je to Slunj, koji je na svom igralištu, nakon vodstva Ilovca 1:0 u poluvremenu, u nastavku preokrenuo i slavio s 2:1 te se bodovno poravnao s Ogulincima, a ima još i utakmicu manje.

Duga Resa 1929 je u drugom poluvremenu slomila otpor Draganića i na svom stadionu pobijedila 3:0, istim je rezultatom Korana odnijela sva tri boda iz Svetog Petra, a iznenađenje se dogodilo u Vojniću, gdje je domaći Vojnić ’95 u drugom poluvremenu preokrenuo vodstvo Zrinskog iz Ozlja i slavio s 2:1.

Vatrogasac u derbiju nadigrao Oštarije, Krnjak Barilović petom uzastopnom pobjedom stigao do 2. pozicije

U derbiju 6. kola Druge županijske lige nogometaši Vatrogasca su na svom travnjaku s 3:0 nadigrali Oštarije i zadržali vrh ljestvice. Krnjak Barilović je sa 4:1 slavio u Rečici i petom se uzastopnom pobjedom probio na 2. mjesto, a na treće se popela Dobra, koja je u Novigradu s 2:1 bila bolja od Mrežnice. Mladost iz Zagorja Ogulinskog je 4:0 pobjedom nad VOŠK-om pobjegla s dna ljestvice, Šišljavić je na svom terenu s 2:1 pobijedio Petrovu Goru, Kupa je nadigrala Frankopan sa 4:2, a momčad Cetingrada nije doputovala na utakmicu u Kamanju pa je ona registrirana pobjedom domaće Vrlovke 3:0.