22C° Ozalj

22C° Slunj

Sport MALI NOGOMET Podijeli

Dan deveteraca: favoriti se provukli u daljnje natjecanje

Vatrogasac namučio četvrtog nositelja Turić security PNT Croatia, ‘zaštitari’ minutu prije kraja zabili pobjednički pogodak

KARLOVAC – Sedmi dan 49. malonogometnog turnira ‘Karlovac 2017-2018.’ definitivno je bio najuzbudljiviji u dosadašnjem dijelu natjecanja. Čak četiri utakmice odlučene su raspucavanjem deveteraca, a favoriti su se provukli u sljedeću fazu.

U seniorskoj konkurenciji dobili smo nova četiri sudionika osmine finala. U županijskom ogledu Caffe bara Dalmatino iz Karlovca i Crnih bisera iz Žakanja Žakanjci su dvaput vodili, no susret je završio 2:2. Nakon deveteraca sa 4:2 su u daljnje natjecanje prošli Karlovčani. Zagrebačka ekipa HRFutsal.com vodila je 4:1 protiv Caffe bara Noćnog bara Snoopy iz Ogulina, no uporni Ogulinci su u posljednjim sekundama poravnali na 4:4 i odveli utakmicu u rulet deveteraca. Tamo ipak nisu bili dovoljno koncentrirani i Zagrepčani su s ukupnih 10:9 prošli dalje. Deveterce su gledatelji vidjeli i u susretu Zrinskog iz Ozlja i SC Supra sporta Neo Logistica iz Zagreba. Nakon 30 minuta bilo je 1:1, a na koncu 5:4 za Zagrepčane. Teškom mukom u osminu finala plasirao se četvrti nositelj Turić security PNT Croatia. Vatrogasac je vodio 1:0, a ‘zaštitari’ poravnali pa minutu prije kraja ipak zabili pobjednički pogodak za 2:1.

I u jedinom veteranskom susretu današnjeg programa izvodili su se deveterci. Riba nekretnine PNT Croatia i Brezak auto servisi Zagreb nakon 30 minuta odigrali su neodlučeno 2:2, a nakon raspucavanja u četvrtfinale veteranskog turnira prošle su ‘nekretnine’.

Treće mjesto na turniru limača osvojio je Karlovac 1919 I, koji je s 5:0 bio bolji od Mostanja.

RASPORED UTAKMICA – srijeda, 10. siječnja
16:40 Karlovac 1919 II – Vatrogasac (karlići za 3. mjesto)
17:15 MNK Goli Vrh Trgovina Fresh – Duga Resa 1929 Caffe bar Stadion (seniori)
17:55 Prijatelji Krašić – KMS Malerič Vinica (seniori)
18:35 Favela – NK Slunj (seniori)
19:15 Siget veterani – Auto dijelovi Tokić & Zloćo i prijatelji Mate Čuljka (veterani)
19:55 Transporti Buneta Zagreb – Trnava As Caffe (veterani)

Požega: Prvi preduvjet za ostanak u ligi je subotnja pobjeda protiv Zameta