20C° Ogulin

16C° Ozalj

16C° Slunj

Dinamo i Osijek kroz raspucavanje jedanaesteraca do finala ‘Čavleka’

Zagrepčani su s ukupnih 7:6 bili bolji od Željezničara, a Osječani sa 4:3 od reprezentacije hrvatske dijaspore.

KARLOVAC – Mladi nogometaši zagrebačkog Dinama i Osijeka igrat će u finalu ovogodišnjeg 9. izdanja međunarodnog U16 turnira ‘Branko Čavlović Čavlek’, a obje današnje polufinalne utakmice odlučene su tek nakon izvođenja jedanaesteraca.

Polufinalni ogled šestorostrukog pobjednika ovog turnira Dinama i sarajevskog Željezničara na pomoćnom igralištu Čavlekovog stadiona nakon 60 minuta igre završio je bez pobjednika 2:2. Zagrepčani su bili spretniji u izvođenju jedanaesteraca i s ukupnih 7:6 prošli u finale.

Pobjednika nakon 60 minuta igra nije bilo ni u drugom polufinalnom dvoboju između Osijeka i reprezentacije hrvatske dijaspore. Strijelci nisu bili raspoloženi pa gledatelji nisu vidjeli niti jedan pogodak, a nakon raspucavanja jedanaesteraca sa 4:3 slavili su Osječani.

Tako će sutra, završnog dana turnira, od 9:30 sati za 3. mjesto igrati Željezničar i reprezentacija hrvatske dijaspore, a nakon njih, od 11 sati za naslov pobjednika borit će se Dinamo i Osijek.

Dvobojima 1. kola Kupa započinje nova sezona na županijskim nogometnim travnjacima