15C° Karlovac

14C° Duga Resa

15C° Ogulin

14C° Ozalj

Dinamo, Slaven Belupo i Istra 1961 osigurali polufinale ‘Čavleka’, blizu plasmana među četiri i Osječani

Karlovac 1919 je danas nesretno poražen od Istra 1961 pogotkom u trećoj minuti sudačke nadoknade.

KARLOVAC, DUGA RESA – Dinamo, Slaven Belupo i Istra 1961 današnjim su pobjedama osigurali nastup u polufinalu jubilarnog 10. izdanja međunarodnog U16 turnira ‘Branko Čavlović Čavlek’, blizu plasmana među četiri su i Osječani, a Karlovac 1919 je nesretno poražen od Puljana.

Karlovčani su prijepodne na pomoćnom igralištu Čavlekovog stadiona poveli protiv Istre 1961. Puljani su poravnali, a onda u trećoj minuti sudačke nadoknade eurogolom došli do sva tri boda i osigurali polufinale. Željezničar i Osijek su u Dugoj Resi odigrali neodlučeno 1:1, a tim rezultatom zadovoljniji svakako mogu biti Osječani, koji su blizu prolaska među četiri najbolje ekipe. U posljednjem bi kolu morali upisati uvjerljiv poraz od Puljana, a Sarajlije uvjerljivo slaviti nad Karlovčanima da ih prestignu i izbace iz daljnjeg natjecanja.

U skupini A su, nakon današnjih dvoboja 2. kola, poznata oba polufinalista. Branitelj naslova zagrebački Dinamo je u Dugoj Resi s uvjerljivih 6:0 bio bolji od slovenskog Kopera, a Slaven Belupo iz Koprivnice je na Čavlekovom stadionu s 2:0 nadigrao reprezentaciju hrvatske dijaspore. Zagrepčani i Koprivničani sutra će u međusobnom ogledu odlučiti tko će biti pobjednik skupine.