25C° Ogulin

24C° Ozalj

23C° Slunj

Sport MINI RUKOMET Podijeli

Dječacima Škole rukometa Karlovac zlato, srebro i bronca na turniru u Pisarovini

Roko Pogačić proglašen je najboljim igračem turnira, a Karlo Car, Robert Strukan, Mauro Vranić, Fran Teskera i Marko Bosiljevac izabrani su u najbolju petorku.

Selekcije dječaka Škole rukometa Karlovac osvojile su zlatnu, srebrnu i brončanu medalju na turniru održanom jučer u Pisarovini.

Ekipa dječaka rođenih 2010. godine trenera Zlatka Grčića, koju je ovom prilikom vodio trener Goran Ivković, u skupini je nadigrala Viro iz Virovitice 13:4, Garešnicu 9:1, PPD Zagreb 9:6 i Bedekovčinu 8:3. U četvrtfinalu je slavila nad domaćinom Jamnicom 13:2, u polufinalu nad zagrebačkom Dubravom 15:7, a u finalu je rezultatom 11:7 bila bolja od Ivančice iz Ivanca i osvojila naslov pobjednika turnira. Roko Pogačić proglašen je najboljim igračem turnira, a Karlo Car i Robert Strukan izabrani su u najbolju petorku.

Dječaci rođeni 2008. godine, pod vodstvom trenerice Kristine Vuković, osvojili su 2. mjesto. Pobijedili su Zaprešić 7:4, Zabok 14:4, Zagorca 14:3, Pavleke 15:6 i Bedekovčinu 12:8, a izgubili od PPD Zagreba 12:9. U najbolju petorku izabrani su Mauro Vranić i Fran Teskera.

Ekipa dječaka rođenih 2009. godine nadigrala je Jamnicu 18:5, Ivančicu 9:2, Zaprešić 12:6 i Pavleke 12:7, remizirala s PPD Zagrebom 12:12, a izgubila od Gospića 13:10. Karlovčani, Gospićani i Zagrepčani na koncu su imali jednak broj bodova, a ‘školarci’ su zbog slabije razlike pogodaka zauzeli 3. mjesto. Mjesto u najboljoj petorki pronašao je Marko Bosiljevac.