Slušaj i gledaj online

  • weather-image

    26C° Karlovac

  • weather-image

    26C° Duga Resa

  • weather-image

    26C° Ogulin

  • weather-image

    26C° Ozalj

  • weather-image

    23C° Slunj

Sport TAEKWONDO Podijeli

Domaćin treći u sveukupnom poretku, Prana najbolja u Maloj olimpijadi A

Domaćin izborio 8, Prana 4, Ogulinci 3, a Dugorešani i Ozljani po dvije zlatne medalje.

KARLOVAC – Domaćin, Taekwondo klub Karlovac, osvojio je 3. mjesto u sveukupnom poretku na međunarodnom turniru ‘Karlovac Open 2018. – 6. World Hallelujah Cup’, kojeg je u subotu organizirao u Sportskoj dvorani, a istakli su se i mladi borci karlovačke Prane, koji su slavili u ukupnom poretku Male olimpijade A.

Borci Taekwondo kluba Karlovac bili su najbolji kod juniora A, kod kadetkinja A su 1. mjesto podijelili s Ogulinom, a Prana je bila najbolja i među malim olimpijcima A. Bruno Latin iz Ozlja proglašen je najboljim malim olimpijcem A, Nika Petrić iz Karlovca najboljom malom olimpijkom B, Helena Dujmić najuspješnijom kadetkinjom A, a njen klupski kolega Josip Šnajder najuspješnijim kadetom B.

Zlatnim odličjima okitili su se Dalija Bunčić (mlađe kadetkinje A do 39 kg – 3 pobjede), Martin Štefanac (kadeti A do 45 kg – 3 pobjede), Magdalena Ljubić (kadetkinje A do 29 kg – 1 pobjeda), Leona Grubiša (kadetkinje A do 37 kg – 3 pobjede), Tomislav Štefanac (juniori A do 68 kg – 2 pobjede), Josip Vuljanić (juniori A preko 78 kg – 2 pobjede), Ana Vuljanić (juniorke A preko 68 kg – 2 pobjede) i Nika Petrić (male olimpijke B do 20 kg – 1 pobjeda) iz Karlovca, Lara Tuškan (mlađe kadetkinje B do 27 kg – 3 pobjede), Nika Brezović (kadetkinje B do 59 kg – 2 pobjede), Toni Spudić (mali olimpijci A do 33 kg – 2 pobjede) i Klara Bošnjak (male olimpijke A do 22 kg – 3 pobjede) iz Prane, Antonija Šiljevinac (mlađe kadetkinje B do 43 kg – 2 pobjede) i Bruno Latin (mali olimpijci A do 26 kg – 4 pobjede) iz Ozlja, Dominik Aršulić (kadeti A do 53 kg – 3 pobjede) i Tea Trupković (kadetkinje A do 44 kg – 2 pobjede) iz Duge Rese te Helena Dujmić (kadetkinje A do 51 kg – 3 pobjede), Marija Krznarić (kadetkinje A do 59 kg – 1 pobjeda) i Josip Šnajder (kadeti B do 45 kg – 3 pobjede) iz Ogulina.

Srebrne medalje osvojili su Antonio Šnajder (mlađi kadeti A do 33 kg – 1 pobjeda) iz Ogulina, Lea Oparnica (mlađe kadetkinje B do 33 kg – 2 pobjede), Tina Franjković (mlađe kadetkinje B preko 51 kg – bez pobjede), Nika Marčac (juniorke A preko 68 kg – 1 pobjeda), Darko Tomičić (seniori B do 80 kg – bez pobjede) i Ivan Osojnički (mali olimpijci B do 20 kg – bez pobjede) iz Karlovca te Andrej Tuškan (kadeti B do 41 kg – 2 pobjede), Karlo Bošnjak (mali olimpijci A do 26 kg – 3 pobjede) i Nika Keser (male olimpijke A do 24 kg – 2 pobjede) iz Prane, a brončane Jakov Bogović (mlađi kadeti A do 33 kg – 1 pobjeda), David Fember (mali olimpijci A do 20 kg – bez pobjede) i Toni Mihalić (mali olimpijci A do 24 kg – 1 pobjeda) iz Ozlja, Kristijan Karabogdan (mlađi kadeti B do 24 kg – bez pobjede), Patrick Karabogdan (mlađi kadeti B do 27 kg – bez pobjede), Ester Mržljak (mlađe kadetkinje B do 33 kg – 2 pobjede), Dino Devčić (kadeti B do 41 kg – 1 pobjeda), Fran Sutlić (kadeti B do 49 kg – bez pobjede), Josipa Korenić (kadetkinje B do 41 kg – bez pobjede), Mia Paranos (male olimpijke A do 22 kg – bez pobjede), Ana Rendulić (male olimpijke A do 22 kg – bez pobjede), Melani Župančić (male olimpijke A do 24 kg – bez pobjede), Rebecca Mržljak (male olimpijke A do 26 kg – bez pobjede) i Magdalena Barić (male olimpijke A do 28 kg – bez pobjede) iz Karlovca, Ennio Planinac (mlađi kadeti B do 27 kg – 1 pobjeda), Jakov Žilić (mali olimpijci A do 26 kg – 2 pobjede), Andrej Čović (mali olimpijci A do 28 kg – bez pobjede) i Maks Findrik (mali olimpijci A do 30 kg – bez pobjede) iz Prane te Ivan Luketić (kadeti A do 41 kg – bez pobjede) i Denis Ivošević (juniori A do 59 kg – 1 pobjeda) iz Ogulina.

Pročitajte i ovo

MAČEVANJE

VIDEO: Gojak zauzeo 78. mjesto na Europskom seniorskom prvenstvu u Novom Sadu