16C° Ozalj

15C° Slunj

Sport FUTSAL Podijeli

Hrvatska i večeras slavila nad Makedonijom

Naši mladi reprezentativci vodili su 6:2, a Makedonci iskoristili njihovo opuštanje i u zadnjem napadu umalo došli do izjednačenja.

KARLOVAC – Hrvatska futsal reprezentacija igrača do 19 godina i u večerašnjem je prijateljskom susretu odigranom u Sportskoj dvorani bila bolja od Makedonije. Nakon sinoćnjih 3:2, mladi su Hrvati večeras slavili rezultatom 6:5.

I večerašnji je ogled ovih dviju reprezentacija bio vrlo živ i borben, no za razliku od sinoćnjeg – puno efikasniji. Naši su poveli u 3. minuti pogotkom Sučića, a Petrovski je pet minuta kasnije zabio za 1:1 i s tim rezultatom otišlo se na odmor.

A nastavak je ponudio pravi vatromet golova. U 23. minuti Rendić je našima donio novo vodstvo, a već u sljedećoj Radić je povisio na 3:1. U 25. minuti Cvišić je zatresao vlastitu mrežu, a onda je Zarač s dva pogotka u 27. minuti Hrvatsku odveo na 5:2. U 31. je Radić svojim drugim golom povisio na 6:2 i nakon toga naši su spustili tempo. Iskoristili su to Makendonci, u 33. minuti preko Petrovskog smanjili na 6:3, a onda pogocima Peeva u 35. i 36. došli na samo gol zaostatka. U posljednjem napadu mogli su doći i do izjednačenja, no hrvatski vratar Radaj sjajno je reagirao i osigurao našima pobjedu.