Slušaj i gledaj online

  • weather-image

    8C° Karlovac

  • weather-image

    8C° Duga Resa

  • weather-image

    9C° Ogulin

  • weather-image

    8C° Ozalj

  • weather-image

    8C° Slunj

Sport NOGOMET Podijeli

Jubilarni 10. međunarodni U16 turnir ‘Branko Čavlović Čavlek’ od 22. do 26. srpnja

Svečano otvorenje turnira je u ponedjeljak, 22. srpnja, u 19:15 sati na Čavlekovom stadionu.

KARLOVAC – Ovogodišnje jubilarno 10. izdanje međunarodnog U16 nogometnog turnira ‘Branko Čavlović Čavlek’ održat će se od 22. do 26. srpnja uz sudjelovanje osam momčadi iz Hrvatske i inozemstva.

U skupini A igrat će branitelj naslova i sedmorostruki pobjednik zagrebački Dinamo, Slaven Belupo iz Koprivnice, slovenski Koper i reprezentacija hrvatske dijaspore, a u skupini B Osijek, Istra 1961 iz Pule, sarajevski Željezničar i domaćin Karlovac 1919. Organizator i ovogodišnjeg izdanja turnira je Nogometni savez Karlovačke županije, a dvoboji će se igrati na glavnom i pomoćnom terenu Čavlekovog stadiona i gradskom stadionu u Dugoj Resi.

Pravo nastupa imaju igrači rođeni 2003. godine i mlađi, svaka ekipa ima mogućnost dovođenja tri ‘igrača gosta’ (koji nisu članovi momčadi, a imaju dozvolu za nastup od svog matičnog kluba), utakmice se igraju 2×30 minuta, a u susretima završnice turnira, u slučaju neodlučenog ishoda nakon 60 minuta igre, pobjednik će biti odlučen izvođenjem jedanaesteraca.

Svečanost otvaranja turnira je u ponedjeljak, 22. srpnja, od 19:15 sati na Čavlekovom stadionu, a finale na istom terenu u petak, 26. srpnja u 10 sati.

RASPORED TURNIRA
ponedjeljak, 22. srpnja
17:15 – Duga Resa: Istra 1961 – Željezničar
17:30 – Karlovac (glavni): Osijek – Karlovac 1919
19:15 – Svečano otvorenje turnira
19:30 – Karlovac (pomoćni): Slaven Belupo – Koper
19:30 – Karlovac (glavni): Dinamo – Hrvatska dijaspora
utorak, 23. srpnja
10:00 – Karlovac (pomoćni): Istra 1961 – Karlovac 1919
10:00 – Duga Resa: Željezničar – Osijek
18:30 – Karlovac (pomoćni): Hrvatska dijaspora – Slaven Belupo
18:30 – Duga Resa: Koper – Dinamo
srijeda, 24. srpnja
10:00 – Karlovac (pomoćni): Karlovac 1919 – Željezničar
10:00 – Duga Resa: Osijek – Istra 1961
18:30 – Karlovac (pomoćni): Dinamo – Slaven Belupo
18:30 – Duga Resa: Hrvatska dijaspora – Koper
četvrtak, 25. lipnja
10:00 – Karlovac (pomoćni): Polufinale A1 – B2
10:00 – Karlovac (glavni): Polufinale B1 – A2
19:00 – Karlovac (glavni): Utakmica za 3. mjesto
petak, 26. srpnja
10:00 – Karlovac (glavni): Finale turnira

Pročitajte i ovo

STRELJAŠTVO

Dugorešani drugoplasirani u 1. kolu Prve A hrvatske lige u zračnoj pušci, ‘policajci’ zauzeli 3. mjesto u zračnom pištolju