19C° Ogulin

15C° Ozalj

13C° Slunj

Karlovac 1919, Duga Resa 1929 i Slunj polufinalisti županijskog Kupa

‘Plavo-bijeli’ slavili 4:0 u Malom Erjavcu, Dugorešani sa 7:2 nadigrali Koranu, a u Oštarijama Slunjani slavili nakon raspucavanja jedanaesteraca 5:3.

KARLOVAC – Nogometaši Karlovca 1919, Duge Rese 1929 i Slunja plasirali su se u polufinale Kupa za područje Nogometnog saveza Karlovačke županije.

U današnjim utakmicama četvrtfinala ‘plavo-bijeli’ su opravdali status favorita u Malom Erjavcu i s po dva pogotka u svakom poluvremenu pobijedili domaćeg Zrinskog iz Ozlja sa 4:0.

Vrlo uvjerljivi bili su Dugorešani, koji su na svom stadionu već nakon prvih 45 minuta vodili protiv Korane s 5:0, a u nastavku dvoboja pala su još po dva pogotka s obje strane za konačnih 7:2.

Iznenađenje se umalo dogodilo u Oštarijama, gdje se četvrtoligaš Slunj kroz jedanaesterce provukao među četiri najbolje momčadi u Kupu. Domaćin je poveo nakon dvadesetak minuta igre, u 45. minuti nije realizirao kazneni udarac, a Slunjani su do poravnanja stigli u 84. minuti. U raspucavanju jedanaesteraca slunjski vratar Jurčević obranio je pokušaje domaćina u prvoj i četvrtoj seriji pa su ‘bijeli’ s ukupnih 5:3 prošli dalje.

Dvoboj između Ogulina i Ilovca je odgođen.