11C° Karlovac

12C° Duga Resa

12C° Ozalj

13C° Slunj

Karlovac 1919 minimalno poražen u Sisku, u karlovačkom taboru nezadovoljni dosuđenim penalom za domaće

Jedini pogodak na utakmici postigao je Lovrić u 9. minuti iz kaznenog udarca.

Nogometaši Karlovca 1919 danas su u Sisku, u utakmici 23. kola Četvrte lige Središte, poraženi od domaće momčadi Segeste rezultatom 1:0.

‘Plavo-bijeli’ su doputovali na noge do ovog kola petoplasiranom domaćinu osokoljeni gostujućom pobjedom prošlog vikenda u Odri i prava je šteta što nisu upisali još jedan pozitivan rezultat. Jer, iako su bili bez kartoniranog Mićunovića, važnog ‘kotačića’ u veznom redu, odigrali su najbolju utakmicu od kada je na klupu sjeo trener Matija Štefančić. Bili su bolji od Siščana, pogotovo u drugom poluvremenu, u kojem su dominirali, ali prigode koje su stvorili nisu uspjeli pretvoriti u pogotke. Po dva puta su se u dobrim situacijama pred domaćim vratima našli Novinić i Turkalj, ali obojica danas nisu bili realizatorski raspoloženi.

A trenutak odluke dogodio se u 9. minuti, kada je sudac Cikojević iz Samobora dosudio kazneni udarac za domaćina. Prema mišljenjima iz karlovačkog tabora, bila je to vrlo diskutabilna odluka, no, bilo kako bilo, udarcem s bijele točke Lovrić je savladao Demirovića i donio Siščanima sva tri boda.

Karlovac 1919 je utakmicu završio s deset igrača jer je Ivan Mamić u 90. minuti, zbog prigovora na sudačku odluku, dobio drugi žuti karton pa je morao u svlačionicu prije posljednjeg sučevog zvižduka.

Uvjerljive domaće pobjede Ogulina i Slunja, Vatrogasac osigurao naslov prvaka 2. ŽNL