15C° Karlovac

14C° Duga Resa

15C° Ogulin

14C° Ozalj

Karlovac 1919 na startu ‘Čavleka’ uvjerljivo poražen od Osijeka, Dinamo sigurno krenuo u obranu naslova

Momčad trenera Antonia Magdića izgubila je od Osječana rezultatom 5:0.

KARLOVAC, DUGA RESA – Nogometaši Karlovca 1919 danas su na startu jubilarnog 10. međunarodnog U16 turnira ‘Branko Čavlović Čavlek’ uvjerljivo poraženi od Osijeka, a branitelj naslova zagrebački Dinamo sigurno je krenuo u obranu titule.

U poslijepodnevnom dvoboju na pomoćnom igralištu Čavlekovog stadiona momčad trenera Antonia Magdića nije se mogla ravnopravno nositi s vršnjacima Osijeka. Slavonci su bili dominantni i već nakon prvih 30 minuta vodili 4:0, a u nastavku su ‘smanjili gas’ i na koncu slavili s 5:0. Gotovo u isto vrijeme svoj susret 1. kola skupine B u Dugoj Resi su odigrali Istra 1961 i sarajevski Željezničar. Puljani su bili bolji suparnik i uvjerljivo pobijedili rezultatom 4:0.

Nakon svečanog otvorenja odigrane su dvije utakmice 1. kola skupine A. Na glavom terenu Čavlekovog stadiona zagrebački Dinamo je sa 4:0 bio bolji od reprezentacije hrvatske dijaspore i uvjerljivo krenuo prema svom osmom naslovu pobjednika karlovačkog turnira. Na pomoćnom igralištu sučelili su se Slaven Belupo i slovenski Koper, a Koprivničani su osvojili tri boda rezultatom 3:1.

Fotogaleriju sa svečanog otvorenja i današnjih utakmica pogledajte na Facebook stranici RM Sport.