13C° Ogulin

14C° Ozalj

Karlovac 1919 odigrao slabo u Kutini i zasluženo izgubio

Štefančićeva momčad u 90 minuta igre stvorila je samo dvije poluprilike.

Nogometaši Karlovca 1919 danas su u Kutini, u dvoboju 25. kola Četvrte lige Središte, izgubili od domaće momčadi Moslavine rezultatom 2:0.

Štefančićeva momčad je danas, čini se, neradno obilježila Praznik rada jer protiv pretposljednjeg domaćina odigrala je slabu utakmicu. Doduše, nastupila je bez dvojice u zadnje vrijeme ponajboljih igrača, Novinića i Mićunovića, koji su izostali zbog poslovnih i privatnih obaveza, ali to ne može biti opravdanje za ono što je danas pružila. U 90 minuta igre stvorila je samo dvije poluprilike, a domaćin, koji se prikazao u boljem svjetlu nego što to sugerira njegova pozicija na ljestvici, je potpuno zasluženo osvojio sva tri boda.

‘Plavo-bijela’ obrana pokleknula je već u 5. minuti, kada je Horvat savladao Demirovića, a konačnih 2:0 postavio je Batković u 34. minuti.

U sljedećem kolu, u subotu od 17 sati, Karlovac 1919 na Čavlekovom stadionu dočekuje momčad Save Strmec.

TAEKWONDO

Petrićeva i Mahečić srebrni u tehničkim formama na 12. Hungarian Openu, Čerina bez odličja na G-1 turniru u Zenici