14C° Ogulin

13C° Ozalj

Karlovac 1919 ostavio bodove u Vrapču, domaćin slavio s 3:0

Konta i Jaković nisu nastupili zbog žutih kartona, Novinić zbog ozljede, a u 10. minuti utakmice zbog ozljede je teren napustio Magdić.

Nogometaši Karlovca 1919 danas su u Vrapču, u utakmici 18. kola Četvrte lige Središte, izgubili od vodeće istoimene domaće momčadi rezultatom 3:0.

Treneru Matiji Štefančiću nedostajali su Konta i Jaković zbog žutih kartona, a dvostruki strijelac protiv Gaja Enes Novinić izostao je zbog ozljede. Da stvar bude gora, već u 10. minuti ozlijedio se Magdić i napustio igru. ‘Plavo-bijeli’ su se dobro branili do prvog primljenog pogotka, ali treba priznati da je domaćin bio bolji, zaslužio je pobjedu i pokazao da je u ovom trenutku najbolja momčad lige, što potvrđuje i stanje na ljestvici.

Poraz je mogao biti blaži da su Karlovčani iskoristili tri dobre prilike koje su stvorili u 90 minuta igre, ali danas nisu bili realizatorski raspoloženi. Posebno dobru situaciju imali su kod 3:0 vodstva domaćina, kada su s par metara uspjeli promašiti prazna vrata.

Vrapče je otišlo na odmor s minimalnim vodstvom, do kojeg je stiglo u 37. minuti preko Čengića. Odmah početkom nastavka, u 48. minuti, Rexhepi je povisio na 2:0, a konačni rezultat postavio je Zadro u 61. minuti.

U sljedećem kolu Karlovac 1919 na Čavlekovom stadionu ugošćuje momčad Dinama iz Odranskog Obreža.

‘Plavo-bijeli’ slavili na posljednjem ovosezonskom gostovanju, nadigrali Gradiće s 5:2