1C° Ozalj

-0C° Slunj

Karlovac 1919 osvojio bod u Odranskom Obrežu

Pogodak za ‘plavo-bijelu’ momčad postigao je Borna Pausić u 21. minuti.

Nogometaši Karlovca 1919 osvojili su danas bod u Odranskom Obrežu. U utakmici 4. kola Četvrte lige Središte odigrali su s domaćim Dinamom neodlučeno 1:1.

Lucijanićeva momčad danas se predstavila u boljem izdanju nego u zadnje dvije utakmice protiv Gaja i Vrapča te je zasluženo došla do pozitivnog rezultata. Iako nakon četiri odigrana kola još uvijek nema prvenstvene pobjede, današnji bod kod Dinama, prvi ovosezonski u gostima, svakako će puno značiti za samopouzdanje pomlađene ekipe.

‘Plavo-bijeli’ su bili bolji suparnik u prvih 45 minuta i dobru igru okrunili pogotkom u 21. minuti. Nakon ubačaja iz kuta Borna Pausić je pogodio mrežu Dinama i odveo svoju momčad na poluvrijeme s vodstvom 1:0. Nakon izjednačene igre početkom nastavka, domaći su počeli sve više pritiskati i u razdoblju od dvadesetak minuta tog pritiska uspjeli doći do poravnanja pogotkom Grdenića u 69. minuti. Do kraja dvoboja i jedni i drugi su više pazili da ne prime gol pa je utakmica završila podjelom bodova.

U 5. kolu Karlovac 1919 na Čavlekovom stadionu dočekuje momčad Zeline.

ODBOJKA

Karlovačke odbojkašice poražene u Zagrebu od Don Bosca, ispustile vodstvo 2:0 u setovima