18C° Ogulin

18C° Ozalj

Karlovac 1919 osvojio bod u Zaboku, u momčad se vratio Enes Novinić

Pogodak za Karlovčane postigao je povratnik u momčad Enes Novinić.

Nogometaši Karlovca 1919 danas su u Zaboku, u utakmici 6. kola Četvrte lige Središte, s domaćom Mladosti odigrali neodlučeno 1:1.

Trener Sanjin Lucijanić nije mogao računati na ‘požutjelog’ Pausića, a u petak se na treningu ozlijedio Konta pa je ostao bez prvog stoperskog para. Međutim, u sastav se vratio Sušilović, a ponovo se aktivirao i Enes Novinić, što je karlovačkom napadu dalo jednu novu, puno kvalitetniju dimenziju u odnosu na domaći dvoboj sa Zelinom. Iako bi uoči utakmice u ‘plavo-bijelom’ taboru itekako bili zadovoljni bodom, na kraju dvoboja nisu baš bili pretjerano sretni jer su bili puno bolji suparnik i mogli su uzeti puni plijen.

Bolju igru Karlovac 1919 je naplatio već u 12. minuti pogotkom povratnika Enesa Novinića. Nažalost, u 28. minuti Zabočani su iz jednog slobodnog udarca spretno i sretno stigli do poravnanja preko Kotarskog i s tim rezultatom se otišlo na odmor. U poluvremenu je zbog ozljede u svlačionici ostao Magdić, no unatoč tome ‘plavo-bijeli’ su bili bolji. Imali su još tri vrlo izgledne prilike i mogli doći do svoje prve prvenstvene pobjede, no niti jednu nisu uspjeli realizirati pa je dvoboj okončan podjelom bodova.

U sljedećem kolu na Čavlekovom stadionu dočekuju momčad Odre.