20C° Ogulin

19C° Ozalj

18C° Slunj

Karlovac 1919 otvorio proljetni dio prvenstva porazom u Bedekovčini

Domaći Tondach slavio je rezultatom 2:0, a karlovačka momčad nije odigrala utakmicu na pravoj razini.

Nogometaši Karlovca 1919 danas su u Bedekovčini, na otvaranju proljetnog dijela sezone Četvrte lige Središte, poraženi od domaće momčadi Tondacha rezultatom 2:0.

Treneru Matiji Štefančiću u njegovom prvenstvenom debiju na klupi karlovačke momčadi nedostajali su Konta, Joha, Žitko i Stojčić zbog ozljeda te Mićunović zbog kartona. Mora se priznati da ‘plavo-bijeli’ nisu bili na pravoj razini, domaćin je bio agresivniji i čvršći tijekom 90 minuta igre i zasluženo pobijedio. Imali su Karlovčani par prilika za pogodak, u jednoj situaciji tražili su i najstrožu kaznu, koju nisu dobili, ali ne može se reći da su sudačke odluke utjecale na ubilježeni poraz.

Tondach je poveo u 13. minuti pogotkom Borovčaka, a konačni rezultat postavio je Čehulić u 80. minuti iz kaznenog udarca.

U sljedećem kolu Karlovac 1919 na Čavlekovom stadionu dočekuje momčad Gaja iz Mača.

MAČEVANJE

Rumunj Rosu pobjednik Međunarodnog kampa Karlovac 2019., Antonio Gojak zauzeo 2. mjesto