13C° Ogulin

11C° Ozalj

11C° Slunj

Karlovac 1919 pobjednik županijskog Kupa u konkurenciji juniora

Dva pogotka za pobjedničku momčad zabio je Dominik Tarbuk, a po jednog Mateo Jurković i Kristian Adžaga.

KARLOVAC – Mladi nogometaši Karlovca 1919 pobjednici su Kupa za područje Nogometnog saveza Karlovačke županije u konkurenciji juniora. U finalnoj utakmici, odigranoj danas na pomoćnom igralištu Čavlekovog stadiona, nadigrali su vršnjake Korane s Turnja rezultatom 4:2.

‘Plavo-bijeli’ su poveli u 8. minuti pogotkom Dominika Tarbuka, a isti je igrač u 18. minuti povisio na 2:0. Deset minuta kasnije Petar Raužan smanjio je vodstvo Karlovca 1919, u 36. minuti Mateo Jurković je povisio na 3:1, a u 41. minuti Korana je smanjila na 3:2 preko Ivana Raužana i s tim se rezultatom otišlo na odmor. U nastavku, u 80. minuti, Karlovac 1919 je potvrdio pobjedu pogotkom Kristiana Adžage.

Šest utakmica odgođeno, Ilovac bolji od Duge Rese 1929, Barilović preuzeo vrh Druge županijske lige