8C° Ogulin

3C° Ozalj

0C° Slunj

Karlovac 1919 poražen kod Stupnika, Slunj izgubio u Zagrebu od Jaruna

‘Plavo-bijeli’ od Stupničana izgubili s 3:2, a ‘bijeli’ od Zagrepčana s uvjerljivih 4:0.

Nogometaši Karlovca 1919 i Slunja doživjeli su poraze u današnjim utakmicama 27. kola Četvrte lige Središte. Karlovčani su s 3:2 izgubili na gostovanju kod posljednjeplasiranog Stupnika, a Slunjani sa 4:0 kod drugoplasiranog Jaruna.

Karlovčani su prošlotjednom domaćom pobjedom nad Savom Strmec zaplovili mirnijim vodama pa im na današnjem gostovanju kod posljednjeplasiranog Stupnika nije ‘gorilo pod petama’. Bili su nekompletni, nisu odigrali dobro i čvršći i agresivniji domaćin zasluženo je slavio. Stupničani su poveli već u 4. minuti preko Pralasa, ali samo osam minuta kasnije Buden je zatresao vlastitu mrežu pa se na odmor otišlo s 1:1. Međutim, već na početku nastavka domaći su usmjerili utakmicu na svoj mlin. U 50. minuti Buden se iskupio za autogol pogotkom za 2:1, samo minutu kasnije Meglajec je povisio na 3:1. Karlovčani su do kraja susreta uspjeli samo ublažiti poraz i to pogotkom Borne Pausića u 80. minuti.

Slunjani nisu previše nade polagali u gostovanje kod drugoplasiranog Jaruna jer njih ključne utakmice za opstanak očekuju u posljednja tri kola. Također su bili nekompletni, imali su tri prilike u 90 minuta, no domaćin je bio bolji i apsolutno zasluženo upisao uvjerljivu pobjedu. ‘Bijeli’ su izdržali gotovo pola sata, a onda je Ramić donio Zagrepčanima vodstvo, a Merlin u 43. minuti povisio na 2:0. U drugom poluvremenu domaći su postigli još dva gola – u 69. minuti je Herceg zatresao mrežu Slunja, a dvije minute kasnije Konjević je postavio konačni rezultat.