1C° Ogulin

-1C° Ozalj

-4C° Slunj

Karlovac 1919 poražen u Donjoj Bistri, u ‘plavo-bijelom’ taboru nezadovoljni suđenjem

Domaćin je poveo iz sumnjivog kaznenog udarca, a prekršaj na Noviniću nije okarakteriziran najstrožom kaznom.

Nogometaši Karlovca 1919 danas su u Donjoj Bistri, u utakmici 13. kola Četvrte lige Središte, poraženi od domaće momčadi Bistre rezultatom 2:0.

Nakon dvije uzastopne prvenstvene pobjede, ‘plavo-bijeli’ su danas zaustavljeni na gostovanju kod jednog od favorita za plasman u viši rang. Lucijanićeva momčad nije bila dovoljno konkretna i odigrala na razini na kojoj može igrati, no i u takvom izdanju možda je mogla do boda da nije bilo nekih uistinu diskutabilnih sudačkih odluka.

Domaćin je poveo u 19. minuti preko Vračevića iz sumnjivo dosuđenog kaznenog udarca, a samo šest minuta kasnije Ištuk je povisio na 2:0. Najstrožu kaznu tražio je i Karlovac 1919 nakon prekršaja na Noviniću, ali sudac je samo odmahnuo rukom. U nastavku je domaćin zatvorio utakmicu, a ‘plavo-bijeli’ su imali nekoliko poluprilika za smanjenje rezultata, ali ih nisu realizirali.

U sljedećem kolu Karlovac 1919 dočekuje momčad Gradića.

Zoretić i Vukelja srebrna i brončana na 3. Otvorenom prvenstvu Srednje Hrvatske u Velikoj Gorici