18C° Ozalj

18C° Slunj

Karlovac 1919 u prijateljskoj utakmici napunio mrežu novoosnovanog Barilovića

U subotu slijedi prva prava provjera protiv trećeligaša Bistre.

KARLOVAC – Nogometaši Karlovca 1919 večeras su na pomoćnom igralištu Čavlekovog stadiona, u prijateljskoj utakmici, uvjerljivo nadigrali momčad Barilovića rezultatom 9:1.

‘Plavo-bijeli’ su u utorak započeli pripreme za novu sezonu u Četvrtoj ligi Središte, a novoosnovani županijski ligaš izrazio je želju da prvi ‘testira’ snagu Štefančićeve momčadi. Naravno, za Karlovac 1919 je to bio samo malo jači trening jer je i fizička snaga, a i tehnička kvaliteta bila obilato na strani našeg četvrtoligaša, koji je do vrha napunio mrežu Barilovčana.

Trener Štefančić nije imao na raspolaganju kompletnu momčad, ali njegovi nogometaši su već do poluvremena vodili 5:0. U nastavku je dao minutažu i igračima s klupe, koji su zabili još četiri pogotka za vrlo uvjerljivu pobjedu. Tri gola zabio je Novinić, po dva Kurečki, Šprajcer i Adžaga, a jednog Popovački.

U subotu, 27. srpnja, Karlovčani će imati prvu pravu provjeru na gostovanju kod trećeligaša Bistre.

TAEKWONDO

Petrićeva i Mahečić srebrni u tehničkim formama na 12. Hungarian Openu, Čerina bez odličja na G-1 turniru u Zenici