18C° Ogulin

18C° Ozalj

Karlovac 1919 u Zelini upisao treći uzastopni prvenstveni poraz

‘Plavo-bijeli’ su bili oslabljeni neigranjem Novinića, Turkalja i Mićunovića.

Nogometaši Karlovca 1919 danas su u Zelini upisali treći uzastopni poraz u Četvrtoj ligi Središte. U utakmici 20. kola izgubili su od domaće Zeline rezultatom 2:0.

Karlovčani su na put krenuli bez kartoniranog Novinića, ozlijeđenog Turkalja i Mićunovića koji je izostao zbog poslovnih obaveza, pa u ‘plavo-bijelom’ taboru uoči utakmice nije prevladavao pretjerani optimizam. Trener Matija Štefančić popunio je sastav trojicom juniora i karlovački nogometaši odigrali su solidnu utakmicu, ali ne dovoljnu za pozitivni rezultat.

U napadu, osim nekoliko udaraca iz daljine, nisu baš puno napravili, ali su domaćinu odolijevali gotovo sat vremena. No, onda je koncentracija popustila, što je kaznio Cetina u 59. minuti. Konačnih 2:0 postavio je Saez u 82. minuti.

U sljedećem kolu Karlovac 1919 na Čavlekovom stadionu dočekuje Mladost iz Zaboka.