18C° Duga Resa

18C° Ogulin

18C° Ozalj

Karlovac II bio na pragu pobjede u Rijeci nad Zametom II, na koncu osvojio bod

Najefikasniji u Požeginoj momčadi bio je Fran Bosiljevac s 5 pogodaka, a istaknuo se i vratar Filip Domjančić.

Rukometaši Karlovca II večeras su izborili bod u Rijeci. U utakmici 11. kola Druge hrvatske lige Zapad odigrali su s domaćom momčadi Zameta II neodlučeno 22:22.

Mlada Požegina ekipa dobro se suprotstavila iskusnijim Riječanima, odigrala je solidnu utakmicu, borbenu, čvrsto u obrani i potpuno zasluženo izborila bod. U samoj završnici imala je vodstvo od dva pogotka i mogla je odnijeti puni plijen, ali su domaći uspjeli poravnati i spasiti se poraza. Iz karlovačke momčadi treba izdvojiti vratara Filipa Domjančića, koji je pružio kvalitetnu partiju i svojim obranama uvelike pridonio ostvarenju pozitivnog rezultata.

Riječani su bolje ušli u utakmicu i u 10. minuti poveli 5:2. U samo dvije minute Karlovčani su uspjeli poravnati i nakon toga domaći drže pogodak prednosti sve do 24. minute, kada dolaze do +2 (11:9). Imali su Riječani i 12:10, ali je pogocima Bosiljevca i Lemića Karlovac II na odmor otišao bez zaostatka (12:12).

Karlovčani otvaraju nastavak golovima Bosiljevca i Baršića i prelaze u vodstvo (14:12), ali vrlo brzo su domaći poravnali. Igra se pogodak za pogotkom sve do 50. minute i vodstva Riječana 19:18, a onda Karlovčani s dva gola Baršića i jednim Bosiljevca u 56. preokreću na 21:19. U 58. minuti Karlovac II ima još jednom +2 (22:20), domaći uspijevaju poravnati, a onda je Požeginoj ekipi ostalo petanestak sekundi za posljednji napad, ali ga nije uspjela realizirati.

Najefikasniji u karlovačkom sastavu bio je Fran Bosiljevac s 5 pogodaka, Baršić je dao 4, Boka, Bajac, Lemić i Magdić po 3, a Ribić 1 gol.

Nakon 11. kola Karlovac II je ostao na 6. mjestu ljestvice sa 6 bodova, a u sljedećem kolu ima priliku osvojiti nove bodove jer dočekuje posljednjeplasiranu pulsku Verudu.