18C° Duga Resa

18C° Ogulin

18C° Ozalj

Karlovac II odigrao najbolju ovosezonsku utakmicu i namučio još jednog favorita

Najefikasniji u karlovačkoj momčadi bili su Ivor Hreljac i Fran Šepac s po 6 pogodaka.

KARLOVAC – Rukometaši Karlovca II danas su u Sportskoj dvorani, u utakmici 6. kola Druge hrvatske lige Zapad, poraženi od momčadi Arene-Jadrograd iz Pule rezultatom 34:32.

Uoči dvoboja Karlovčani su napravili lijepu fair-play gestu. Puljani su došli su sličnim dresovima kao i domaći pa im suci nisu dopustili zaigrati u njima, a karlovački klub izašao im je u susret i dao svoju rezervnu garnituru u kojoj su odigrali susret. Požegina momčad ponovo je bila pomlađena i bez igrača iz prve momčadi, ali odigrala je svoju najbolju ovosezonsku utakmicu i do kraja držala susret neizvjesnim.

Gosti su od početka bili u vodstvu. U prvih 30 minuta imali su prednost 7:4, 11:8, a u završnici prvog dijela u nekoliko navrata i +5 (15:10, 16:11 i 17:12). Karlovčani su uspjeli smanjiti na 17:14, a na odmor se otišlo s +4 za Puljane (18:14).

I početkom nastavka gosti su imali pet pogodaka prednosti, ali se mladi Požegini rukometaši nisu predavali. Borili su se žestoko i uporno nastojali sustići prednost Puljana. I pogotkom Lemića u 44. minuti stigli su do poravnanja 24:24. Nažalost, u tim trenucima nisu uspjeli i preokrenuti rezultat u svoju korist. Puljani su ponovo otišli na +2 (28:26), a domaći se još jednom vratili u egal u 56. minuti (30:30). Gosti su tada ponovo uspjeli zabiti dva pogotka zaredom, povesti 32:30 i sačuvati prednost do kraja dvoboja.

Najraspoloženiji u domaćem sastavu bili su Ivor Hreljac i Fran Šepac s po 6 pogodaka, Matej Ćelić je dao 5, Bosiljevac 4, Lemić, Magdić i Busak po 3, a Boka i Baršić po 1 gol.

Rukometaši Dubovca-Gaze u ovom su kolu bili slobodni. Nakon 6. kola Dubovac-Gaza je na 4. mjestu ljestvice sa 6, a Karlovac II na šestom sa 4 boda. U sljedećem kolu Dubovac-Gaza gostuje u Rijeci kod Kozale II, a Karlovac II je slobodan.