29C° Ogulin

27C° Ozalj

27C° Slunj

Karlovac II otvorio proljetni dio prvenstva uvjerljivim porazom u Senju

Najefikasniji u mladom karlovačkom sastavu bili su Balen, Magdić i Hreljac s po 3 pogotka.

Rukometaši Karlovca II večeras su u Senju, na otvaranju proljetnog dijela sezone Druge hrvatske lige Zapad, uvjerljivo poraženi od domaće momčadi Senja rezultatom 34:16.

Senjane smo prošlog vikenda gledali u prijateljskom ogledu s prvom momčadi Karlovca u dvorani Osnovne škole Grabrik i vidjeli da je riječ o iskusnoj i dobroj momčadi. A mlada Požegina ekipa nastupila je sa samo devet igrača jer su neki izostali zbog školskih obaveza. U 60 minuta igre bilo je dobrih razdoblja, ali ukupno gledajući nije se mogla nositi s kvalitetnijim i fizički moćnijim domaćinom.

Do 6. minute i rezultata 2:2 Karlovčani su držali priključak. A onda je uslijedila velika serija domaćih u sljedećih osam minuta i bijeg na 9:2. Već u 20. minuti Senjani su stigli i do +11 (14:3), a na odmor se otišlo sa 17:7 za domaće. Karlovac II je otvorio nastavak s tri uzastopna pogotka i smanjio na 17:10, ali bio je to samo kratki bljesak mladih Požeginih igrača. Domaći su nakon toga ponovo preuzeli sve konce igre u svoje ruke, ubrzo vodstvo ponovo podigli na +11 (24:13) i do kraja susreta još povećali razliku pogodaka.

U karlovačkom sastavu Balen, Magdić i Hreljac su dali po 3 pogotka, Matej Ćelić i Bosiljevac po 2, a Boka, Katavić i Lemić po 1 gol.

Nakon 10. kola Karlovac II bi s 5 bodova mogao pasti na 7. mjesto ljestvice jer je za očekivati da će Kozala II na svom terenu pobijediti posljednjeplasiranu Verudu, a u sljedećem kolu gostuje u Rijeci kod Zameta II.

MAČEVANJE

Rumunj Rosu pobjednik Međunarodnog kampa Karlovac 2019., Antonio Gojak zauzeo 2. mjesto