10C° Duga Resa

10C° Ozalj

7C° Slunj

Karlovac odigrao hrabro u Labinu, ali na koncu ostao bez bodova

Najefikasniji u karlovačkoj momčadi bili su Fran Bosiljevac i Ivan Bačić s po 7 pogodaka.

Rukometaši Karlovca večeras su u Labinu, u utakmici 2. kola Prve hrvatske lige Jug, poraženi od domaće momčadi Rudana rezultatom 25:22.

Mlada karlovačka ekipa nije podlegla vrućoj domaćoj atmosferi i odigrala je hrabru i borbenu utakmicu. Trenerici Rašić nedostajali su Čakarić i Capan, ali na srednjem vanjskom odličnu utakmicu odigrao je mladi Fran Bosiljevac i kvalitetno nadomjestio izostanak Capana. Obrana je bila na visokoj razini, ali tehničke greške u ključnim trenucima stajale su Karlovčane poraza. Domaćin je tijekom cijelog susreta bio u prednosti, no karlovački su rukometaši u završnici poravnali rezultat i došli u priliku za preokret. Izostala je tada koncentracija pa su bodovi, nažalost, ostali u Labinu.

Polovina prvog dijela protekla je u vrlo izjednačenoj igri, a onda su domaći u 18. minuti odmakli na 9:6. U 22. minuti digli su prednost na +4 (11:7) i držali je do same završnice poluvremena, kada su Janjanin i Bosiljevac svojim pogocima odveli Karlovčane na odmor sa samo dva gola manjka (14:12).

Zabio je Bosiljevac odmah na početku nastavka za -1 (14:13), ali uzvratili su Labinjani dobrim razdobljem igre i u 43. minuti ponovo odmakli na +4 (20:16). Nisu se karlovački rukometaši predali. Odigrali su odličnih deset minuta i u 53. minuti pogotkom Horvata stigli do izjednačenja (21:21). Imali su i polukontru za vodstvo, ali nisu je uspjeli realizirati, a nakon toga su prokockali još dva napada, što su domaći iskoristili, odvojili se na 24:21 i osigurali pobjedu.

Najefikasniji u karlovačkoj ekipi bili su Bosiljevac i Bačić s po 7 pogodaka, Hrvojević je dao 3, Horvat 2, a Janjanin, Crnković i Frketić po 1 gol. Radočaj je imao 7 obrana, a Glumac niti jednu.

Nakon dva odigrana kola Karlovac je bez bodova, a u sljedećem kolu dočekuje momčad Trogira.

Oslabljeni rukometaši Karlovca ubilježili poraz u Solinu: dobro se držali 45 minuta, a onda posustali