10C° Duga Resa

10C° Ogulin

10C° Ozalj

11C° Slunj

Karlovac osvojio 2. mjesto u Ivančnoj Gorici, Šnajder najbolji strijelac turnira

U polufinalu su nadigrali Izolu 22:21, a u finalu izgubili od domaćeg Sviša rezultatom 28:21.

Rukometaši Karlovca osvojili su 2. mjesto na turniru održanom danas u Ivančnoj Gorici u Sloveniji, a Ivan Šnajder ponio je naslov najboljeg strijelca turnira.

U polufinalnoj utakmici Karlovčani su nadigrali momčad slovenske Izole rezultatom 22:21 (9:9). U vrlo dinamičnom i kvalitetnom dvoboju odigrali su odličnu obranu i nadtrčali suparnika i zasluženo se plasirali u finale. Najefikasniji je bio Šnajder sa 7 pogodaka, Sudarić je dao 4, Begić 3, Obranović, Vapan i Bačić po 2, a Crnković i Rukavina po 1 gol. U sastavu su još bili vratari Radočaj, Glumac i Domjančić, Dujmić, Šepac, Janjanin te Mrljak, koji jedini nije upisao minutažu jer je na zagrijavanju osjetio bol u preponi pa ga je trenerica Tanja Rašić poštedjela napora.

U finalu su se karlovački rukometaši sastali s domaćom momčadi Sviša i upisali poraz rezultatom 28:21 (13:10). Ponovo su odigrali dobru obranu, no poraza ih je stajala slaba realizacija tijekom svih 50 minuta igre. Šnajder je zabio čak 10 pogodaka, Begić, Obranović, Janjanin, Bačić i Sudarić po 2, te Capan 1 gol.

Na proglašenju nakon finalnog dvoboja Ivan Šnajder proglašen je najboljim strijelcem turnira.

Sljedeći pripremni dvoboj Karlovčani su trebali igrati 5. rujna s Rudarom u Rudama, no otkazan je. Ukoliko ne uspiju u tom terminu dogovoriti novog suparnika, sljedeću utakmicu igrat će 9. ili 10. rujna u Ivaniću s istoimenim domaćinom.

Ogulin sve bliže naslovu prvaka, Vatrogasac pobjedom u derbiju napravio veliki korak prema povratku u 1. ŽNL