17C° Ozalj

16C° Slunj

Karlovac Sport Podijeli

‘Karlovac’ poražen u prvom polufinalu

Iako su Karlovčani pružili odličan otpor u prva dva seta, oba su otišla na stranu domaćina, rezultatima 25:22 i 27:25. U trećem je ‘Zagreb’ rutinski susret priveo kraju sa 25:19 i stigao do prve pobjede u polufinalnom ogledu. Uzvratni susret istih protivnika na rasporedu je u subotu, 11. travnja, u Sportskoj dvorani od 18 sati. […]

Uzvratni susret istih protivnika na rasporedu je u subotu, 11. travnja, u Sportskoj dvorani od 18 sati. U slučaju nove pobjede, Zagrepčani bi se plasirali u finale doigravanja, dok će se, ukoliko pobijedi ‘Karlovac’, igrati treća utakmica ponovo u Zagrebu.

U drugom polufinalnom ogledu zagrebačka ‘Mladost’ je bila bolja od ‘Rijeke’ rezultatom 3:0 (25:22, 25:18, 32:30).