15C° Ogulin

13C° Ozalj

Karlovac Sport Podijeli

‘Karlovac’ šesticom ‘počastio’ ‘Mosor’

Kao i u susretu pretprošlog kola sa ‘Segestom’, Karlovčani su odlično ušli u utakmicu i već nakon prvog dijela, golovima Sabitovića i Sopčića, trasirali put k novoj pobjedi. U drugom dijelu su igrači Igora Pamića nastavili s dobrom igrom iz prvog poluvremena, što je rezultiralo s po 2 pogotka Dujanića i Lovrekovića, za visokih 6:0 […]

Kao i u susretu pretprošlog kola sa ‘Segestom’, Karlovčani su odlično ušli u utakmicu i već nakon prvog dijela, golovima Sabitovića i Sopčića, trasirali put k novoj pobjedi.

U drugom dijelu su igrači Igora Pamića nastavili s dobrom igrom iz prvog poluvremena, što je rezultiralo s po 2 pogotka Dujanića i Lovrekovića, za visokih 6:0 protiv gostiju iz Žrnovnice.

Glavni konkurenti plavo-bijelih u ovom su kolu ostvarili pobjede. ‘Lokomotiva’ je nadvisila ‘Moslavinu’ s 3:2, ‘Slavonac CO’ je u Starim Perkovcima porazio ‘Vinogradara’ s 3:1, dok je ‘Istra 1961’ na svom terenu minimalno pobijedila ‘Segestu’ rezultatom 1:0. Tako je poredak 4 prvoplasirane ekipe ostao nepromijenjen – ‘Karlovac’ je vodeći s 50 bodova, ‘Istra 1961’ je druga s 48, ‘Slavonac CO’ treći s 47, dok je četvrta ‘Lokomotiva’ sakupila 46 bodova.

U sljedećem, 25. kolu, Karlovčani gostuju u Solinu kod istoimene domaće ekipe, a susret je na rasporedu u subotu, 25. travnja.