24C° Karlovac

18C° Duga Resa

18C° Ogulin

18C° Ozalj

Karlovačke rukometašice osigurale naslov prvakinja i plasman u drugoligaški rang

Najefikasnija u uvjerljivoj pobjedi nad Goricom bila je Lucija Stepić s 9 pogodaka.

KARLOVAC – Uvjerljivom 32:22 pobjedom nad ekipom Gorice iz Velike Gorice, rukometašice Škole rukometa Karlovac kolo prije kraja sezone osigurale su naslov prvakinja Treće hrvatske lige Središte i plasman u drugoligaški rang.

U dobro popunjenoj dvorani Osnovne škole Grabrik igračice trenera Dražena Keče bile su apsolutno bolje suparnice i već nakon prvih 30 minuta stvorile sedam pogodaka viška (18:11). U nastavku su potpuno kontrolirale utakmicu, povećale prednost i upisale vrlo uvjerljivu pobjedu.

Najefikasnija u domaćem sastavu bila je Lucija Stepić s 9 pogodaka, Kristina Vuković dala je 8, Petra Bačić 5, Petra Medved 4, Sara Novković 2, a Melani Obajdin, Ana Bačić, Anamarija Filipčić i Antonela Dutković po 1 gol. U sastavu su još bile i Paula Šepac, Iva Pavletić, Doris Devčić, Antonela Dolinar, Iva Jurišić, Patricija Keča i Antonija Šebetić.

U posljednjem 26. kolu Karlovčanke igraju s ekipom Samobora II.