Slušaj i gledaj online

  • weather-image

    13C° Karlovac

  • weather-image

    14C° Duga Resa

  • weather-image

    13C° Ogulin

  • weather-image

    14C° Ozalj

  • weather-image

    14C° Slunj

Sport IZBOR NAJBOLJIH U SPORTU Podijeli

VIDEO: Leona Šantek i Matija Brcković najbolji sportaši Duge Rese u 2017., STK Aquaestil najuspješnija sportska udruga

Anja Lauš iz Stolnoteniskog kluba Aquaestil, Mateo Holjevac iz Judo kluba Duga Resa i Streljački klub invalidnih osoba Duga Resa dobili su priznanja u konkurenciji sportaša s invaliditetom

DUGA RESA – Stolnotenisačica Aquaestila Leona Šantek i tekvandoist Duge Rese Matija Brcković najbolji su sportaši grada na Mrežnici u 2017. godini, a Stolnoteniski klub Aquaestil najuspješnija sportska udruga.

Šantek je u izboru Športske zajednice Duge Rese dobila više glasova od Lucije Polović iz Taekwondo kluba Duga Resa i odbojkašice Plavog zmaja Jelene Grgić, dok je Brcković u poretku najboljih sportaša bio ispred Tomislava Bebera iz Košarkaškog kluba Duga Resa i nogometaša Duge Rese 1929 Hrvoja Grčića.

Na svečanosti održanoj večeras u kino dvorani Pučkog otvorenog učilišta nagradu za najbolju sportsku udrugu dobio je Stolnoteniski klub Aquaestil, ispred Streljačkog kluba Duga Resa, a treće mjesto podijelili su Športska udruga Plavi zmaj i Košarkaški klub Duga Resa. Anja Lauš iz Stolnoteniskog kluba Aquaestil, Mateo Holjevac iz Judo kluba Duga Resa i Streljački klub invalidnih osoba Duga Resa dobili su priznanja u konkurenciji sportaša s invaliditetom. Najboljim sportskim djelatnicima u 2017. godini proglašeni su Hrvoje Petanjek iz Streljačkog kluba Duga Resa i Ivan Furač – Bleki iz Nogometnog kluba Duga Resa 1929.

Na večerašnjoj svečanosti predstavljena je monografija ‘Najbolji u dugoreškom športu 1972.-2017.’, čiji je autor sportski novinar Stjepan Kaurić, a nakladnik Športska zajednica Duga Resa.

Posebna priznanja Vidu Majetiću, Tinu Živčiću, Frani Martinjašu i Dječjem vrtiću Duga Resa

Priznanja za sportske nade godine dobili su Tea Trupković (Taekwondo klub Duga Resa), Leon Benković (Stolnoteniski klub Aquaestil), Oliver Živčić (Šahovski klub Duga Resa), Jan Gojak (Nogometni klub Mrežnica), Laura Šimić (Športska udruga Plavi zmaj), Filip Maletić (Streljački klub Duga Resa), Anakin Dominik Katić (Košarkaški klub Duga Resa), Luka Gojak (Judo klub Duga Resa), Lovro Belavić (Nogometni klub Duga Resa 1929) i Karlo Polović (Nogometni klub VOŠK).

Dodijeljena su i priznanja za jubileje klubova: Veteranima NK Duge Rese (10 godina), Kuglačkom klubu Stara Hiža (10 godina), Streljačkom klubu invalidnih osoba Duga Resa (10 godina) i Športskom društvu Mladost (10 godina), a posebna priznanja po odluci Izvršnog odbora Športske zajednice Duge Rese dobili su Vid Majetić (Judo klub Duga Resa), Tin Živčić (Streljački klub Duga Resa), Frane Martinjaš (Judo klub Dua Resa) i Dječji vrtić Duga Resa.

Trener Plavog zmaja Dino Vasiljević nominiran za izbor najboljih u županiji u kategoriji najboljih trenera

Za izbor najboljih u sportu Karlovačke županije u 2017. godini Sportska zajednica Duge Rese nominirala je Dina Vasiljevića (Športska udruga Plavi zmaj) za najboljeg trenera, Martu Vukelić (Stolnoteniski klub Aquaestil), Karlu Franović (Stolnoteniski klub Aquaestil), Laru Maradin (Športska udruga Plavi zmaj), Filipa Maletića (Streljački klub Duga Resa) i Bonu Doboševića (Judo klub Duga Resa) za nadarene sportaše s ostvarenim rezultatima, te Valentinu Peraković (Stolnoteniski klub Aquaestil), Luku Lenuzzija (Stolnoteniski klub Aquaestil), Magdalenu Lenard (Športska udruga Plavi zmaj), Leona Šuteja (Judo klub Duga Resa) i Laru Križanić (Taekwondoklub Duga Resa) za mlade sportaše sa zapaženim rezultatima.

Pročitajte i ovo

KUGLANJE

Ana Latković, Tamara Lipovšak, Tara Stipetić, Leonardo Gnjilac i Tin Mihalić prvaci regije Zapad