20C° Ozalj

24C° Slunj

Sport STRELJAŠTVO Podijeli

Maletiću i Vrciću zlato i srebro na turniru ‘Zagrebačke nade i prijatelji’

Mladi dugoreški strijelci medalje su osvojili u disciplini zračna puška 20 hitaca u konkurenciji mlađih kadeta i kadeta.

Mladi strijelci Duge Rese Filip Maletić i Tvrtko Vrcić osvojili su zlatnu i srebrnu medalju na turniru ‘Zagrebačke nade i prijatelji’ u gađanju zračnim oružjem po međunarodnom programu održanom jučer na strelištu Vrapčanski potok.

Maletić je u konkurenciji mlađih kadeta u disciplini zračna puška 20 hitaca osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju, ispred Tome Klobučara iz Končara i Saše Dragušina iz Geofona iz Teslića iz Bosne i Hercegovine.

U kategoriji kadeta Vrcić je zauzeo 2. mjesto i izborio srebrnu medalju, iza Luke Simičića iz zagrebačkog Sopota, a ispred Mateja Rašića iz Geofona iz Teslića. U istoj konkurenciji Maletić je osvojio četvrto, a Dino Plavetić 15. mjesto.

Nastupili su mladi strijelci iz Slovenije, Bosne i Hercegovine i Hrvatske.