14C° Duga Resa

14C° Ogulin

14C° Ozalj

Sport STOLNI TENIS Podijeli

Marta Vukelić brončana u paru s Ruskinjom Žironovom na Otvorenom prvenstvu Belgije

U pojedinačnoj konkurenciji ispala je u osmini finala od Njemice Schreiner.

Stolnotenisačica Aquaestila Marta Vukelić osvojila je brončanu medalju u paru s Ruskinjom Žironovom na Otvorenom međunarodnom prvenstvu Belgije.

Vukelić i Žironova su šesnaestini finala nadigrale Harac Ece i Demir Merve Cansu iz Turske s 3:2, u osmini finala Tiffany Ke iz SAD-a i Lauru Tiefenbrunner iz Njemačke 3:1, a u četvrtfinalu su bile bolje od Cai Fong En i Tsai Yu Chin iz Kineskog Tajpeha 3:2. U polufinalu su poražene od Li Yuqi i Zang Xiatong s 3:1 u setovima i osvojile broncu.

U pojedinačnom dijelu natjecanja Vukelić je slavila nad Anom Mariom Vertiz iz Španjolske 4:1 i Aleksandrom Michalak iz Poljske 4:2, a izgubila u osmini finala od Franziske Schreiner iz Njemačke rezultatom 4:2.

Nastupila je i u ekipnoj konkurenciji u hrvatsko-norveškoj kombinaciji, koja je pobijedila Mongoliju 3:0 (Vukelić slavila nad Munkhbat 3:1) i Luksemburg 3:0 (Vukelić – Poncin 3:1), a izgubila od Gvatemale/Indije rezultatom 3:0 (Vukelić – Cordero 0:3).

‘Plavo-bijeli’ slavili na posljednjem ovosezonskom gostovanju, nadigrali Gradiće s 5:2