16C° Ozalj

15C° Slunj

Sport FUTSAL Podijeli

Mladi Hrvati pobijedili Makedonce, Radić donio pobjedu 8 sekundi prije kraja

Hrvatski napadač je efektnim pogotkom petom donio preokret i pobjedu našim reprezentativcima.

KARLOVAC – Mlada futsal reprezentacija Hrvatske igrača do 19 godina starosti večeras je u Sportskoj dvorani, u prvom prijateljskom ogledu, pobijedila Makedoniju rezultatom 3:2.

U vrlo žustroj i borbenoj utakmici, koja je više ličila na natjecateljsku nego prijateljsku, naši su reprezentativci bili za nijansu kvalitetniji protivnik. Imali su više loptu u nogama, češće prijetili suparničkim vratima, a bolju igru u drugom poluvremenu okrunili su preokretom i pobjedničkim pogotkom Radića 8 sekundi prije isteka vremena.

Naši su poveli u 13. minuti, kada je Sučićev udarac Ernur skrenuo u vlastitu mrežu. Makedonski reprezentativac iskupio se tri minute kasnije pogotkom za izjednačenje, a već u sljedećoj minuti Milevski je zabio za odlazak gostiju na poluvrijeme s prednošću 2:1. U nastavku su hrvatski reprezentativci zaigrali odlučnije i poravnali u 26. minuti preko Duja Draguna, a 8 sekundi prije završetka utakmice Vicko Radić je efektnim pogotkom petom donio pobjedu.

Hrvati i Makedonci odmjerit će snage i sutra od 18 sati u Sportskoj dvorani, a ulaz za sve gledatelje je, kao i večeras, besplatan.