18C° Ozalj

20C° Slunj

Sport INLINE HOKEJ Podijeli

Mlađi juniori ubilježili novu pobjedu, seniori poraženi od Novog Zagreba

U pobjedi juniora nad Siscijom Kraščić je postigao dva pogotka, a Markezić i Martinović po jednog.

Mlađi juniori Inline hokej kluba Karlovac ubilježili su pobjedu, a seniori poraz u susretima Prvenstva Hrvatske odigranima proteklog vikenda u Zagrebu.

Seniori su odigrali vrlo slabu utakmicu protiv Novog Zagreba Munja. Nakon loše prve četvrtine gubili su već sa 4:0. U nastavku dvoboja zaigrali su nešto bolje i pokušali sustići suparnika, no vratar Zagrepčana odlično je branio i odveo svoju momčad do visoke 7:1 pobjede. Jedini pogodak za ‘žapce’ postigao je Ratkaj.

Mlađi juniori ubilježili su novu pobjedu. Odigrali su vrlo dobro i borbeno te u neizvjesnoj utakmici slavili nad Siscijom iz Siska rezultatom 4:3. Kraščić je zabio dva pogotka, a Markezić i Martinović po jednog.

Požega: Treba se što prije konsolidirati, zaboraviti ovo, korigirati greške i krenuti ispočetka