-0C° Ozalj

-2C° Slunj

Novi poraz karlovačkih odbojkaša, bodove iz Karlovca odnio Daruvar

Karlovčani upisali i deseti ovosezonski poraz u drugoligaškom društvu.

KARLOVAC – Odbojkaši Karlovca doživjeli su novi poraz u Drugoj nacionalnoj ligi Centar. Danas su u dvorani ‘Mihajla Prezelja Mitile’ na Dubovcu, u utakmici 12. kola, izgubili od momčadi Daruvara s 3:0 u setovima.

Mladi Karlovčani niti u jednom setu nisu uspjeli ozbiljnije parirati trećeplasiranim Daruvarcima, koji su im prepustili samo 30 poena u cijelom dvoboju.

U prvom setu gosti su odmah pobjegli na 6:1. Karlovčani su se primakli na 8:4, no uslijedila je serija Daruvarčana od pet uzastopnih poena, kojom su se ponovo odvojili na 13:4 i priveli set kraju s uvjerljivih 25:7. U drugom su gosti poveli 12:5. Karlovčani su s tri poena u nizu smanjili na 12:8, ali samo zakratko, jer su Daruvarčani uzvratili sa četiri uzastopna poena, ponovo se odvojili na 16:8 i uzeli set s 25:13. A trećeg su gosti otvorili s 5:0, ubrzo otišli na 13:2 i s 25:10 završili posao.

Nakon 12. kola Karlovac je ostao posljednjeplasirani deveti sa samo 2 boda, a u sljedećem kolu gostuje u Zagrebu kod momčadi Sheefta.