10C° Duga Resa

10C° Ogulin

10C° Ozalj

10C° Slunj

Ogulin sve bliže naslovu prvaka, Vatrogasac pobjedom u derbiju napravio veliki korak prema povratku u 1. ŽNL

Ogulinci su na svom stadionu pobijedili Dobru (SP) s 5:2 i zadržali 14 bodova prednosti pred Slunjom.

KARLOVAC – U 21. kolu Prve županijske lige nogometaši Ogulina upisali su svoju osamnaestu ovosezonsku pobjedu i sasvim se približili osvajanju naslova prvaka, a u drugoligaškom derbiju Vatrogasac je pobjedom napravio veliki korak prema povratku u društvo županijskih prvoligaša.

Drugoplasirani Slunj jučer je na svom igralištu slavio nad Ilovcem rezultatom 4:3 i smanjio bodovni zaostatak za Ogulincima, ali samo na 24 sata jer je lider danas na svom stadionu nadigrao Dobru iz Svetog Petra s 5:2 i bodovnu razliku ponovo vratio na velikih 14 bodova.

Trećeplasirana Croatia ’78 teško je na svom terenu ‘slomila’ posljednjeplasirani Draganić, ali je na koncu ipak došla do sva tri boda s minimalnih 1:0, Korana i Duga Resa 1929 su na Turnju podijelile bodove odigravši bez pobjednika 1:1, a Vojnić ’95 je na svom igralištu s uvjerljivih 5:1 slavio nad Zrinskim iz Ozlja.

Vatrogasac preokretom u drugom poluvremenu slavio u velikom derbiju

Dvadeseto kolo Druge županijske lige obilježio je derbi vodećeg Vatrogasca i drugoplasiranog Krnjaka Barilovića u Gornjem Mekušju. Gosti su na poluvrijeme otišli s vodstvom 1:0, ali je domaćin u nastavku preokrenuo na 4:1, na koncu slavio sa 4:2 i odmaknuo na 8 bodova prednosti.

Preokreti su se dogodili i u Kamanju i Novigradu. Mrežnica i Oštarije na poluvrijeme su odnijeli minimalnih 1:0, no u nastavku je Vrlovka sa čak 5:1 slavila nad Zvečajcima, a Dobra sa 4:1 nad Oštarijama. Šišljavić je s 2:1 odnio sva tri boda iz Brežana, Kupa je sa 4:1 nadigrala Cetingrad, a utakmica u Zagorju Ogulinskom je registrirana rezultatom 3:0 za domaću Dobru jer se Petrova Gora nije pojavila na susretu. U subotu je VOŠK s 3:1 u Rečici nadigrao domaću Mladost.

U odgođenoj utakmici 14. kola, odigranoj u subotu u Zagorju Ogulinskom, Frankopan je pobijedio Mladost rezultatom 2:0.