5C° Ogulin

0C° Ozalj

0C° Slunj

Ogulinci nadigrali pulsku Verudu i prekinuli niz od tri uzastopna poraza

Najraspoloženiji u domaćoj momčadi bili su David Stipetić i Andrija Poljak s po 8 pogodaka.

OGULIN – Rukometaši Ogulina večeras su u Gradskoj sportskoj dvorani, u dvoboju 7. kola Druge hrvatske lige Zapad, pobijedili momčad Verude iz Pule rezultatom 29:23.

Važna je bila ova utakmica za domaći sastav jer, nakon pobjede na startu prvenstva protiv Karlovca II, ubilježili su tri uzastopna poraza. Ušli su Ogulinci odlučno i motivirano u susret, trener Dragičević imao je na raspolaganju kompletan sastav, odigrali su dobru obranu i zasluženo stigli do druge ovosezonske pobjede.

Nakon početnog vodstva domaćih, Puljani su preokrenuli i vodili sve do 13. minute i rezultata 6:5. Četiri pogotka nanizali su tada Ogulinci i u 19. minuti došli do +3 (9:6). Držali su dva do tri pogotka viška sve do kraja poluvremena i na odmor otišli s +2 (14:12). U nastavku su ponovo držali dva do tri gola prednosti, sve do 44. minute, kada su digli vodstvo na 21:16. Kada su u 49. minuti došli do +6 (24:18), prelomili su u potpunosti utakmicu u svoju korist i do kraja dvoboja sačuvali prednost.

David Stipetić i Andrija Poljak s po 8 pogodaka bili su prvi strijelci domaće momčadi, Turković je dao 5, a Puškarić, Orle, Marko Poljak, Gašparović, Matijašić i Porubić po 1 gol.

Podsjetimo, momčad Dubovca-Gaza je još u petak upisala domaću pobjedu nad Zametom II 39:32, a Karlovac II je u ovom kolu bio slobodan. Nakon 7. kola Dubovac-Gaza ima 8, Ogulin 4, a Karlovac II je još uvijek bez bodova. U sljedećem kolu, pretposljednjem u jesenskom dijelu sezone, Ogulinci gostuju u Rovinju, a Karlovac II i Dubovac-Gaza igraju gradski dvoboj.

‘Školarke’ u vrlo tvrdoj utakmici u Puli minimalno poražene od Arene i jesen okončale na 6. mjestu ljestvice