Slušaj i gledaj online

  • weather-image

    16C° Karlovac

  • weather-image

    16C° Duga Resa

  • weather-image

    13C° Ogulin

  • weather-image

    16C° Ozalj

  • weather-image

    15C° Slunj

Sport TAEKWONDO Podijeli

Ogulincima, Ozaljčanima i Karlovčanima 23 medalje na 16. Adidas Maksimir kupu u Zagrebu

Dalija Bunčić iz Karlovca proglašena je najboljom mlađom kadetkinjom, Josip Šnajder iz Ogulina najboljim kadetom B, a Zita Martinović iz Prane najuspješnijom juniorkom turnira.

Ogulinski, ozaljski i karlovački tekvandoisti osvojili su 23 medalje na 16. Adidas Maksimir kupu održanom jučer u Zagrebu u povodu obilježavanja 40 godina rada Taekwondo kluba Maksimir.

Ogulinke su bile drugoplasirane kod kadetkinja B, Ozaljčani drugoplasirani kod malih olimpijaca A, a članovi karlovačke Prane drugoplasirani kod juniorki i trećeplasirani kod juniora. Dalija Bunčić iz Karlovca proglašena je najboljom mlađom kadetkinjom, Josip Šnajder iz Ogulina najboljim kadetom B, a Zita Martinović iz Prane najuspješnijom juniorkom turnira.

U borbama zlatnim medaljama okitili su se Jakov Bogović (mlađi kadeti do 36 kg – 2 pobjede) i Bruno Latin (mali olimpijci A do 30 kg – 2 pobjede) iz Ozlja, Dalija Bunčić (mlađe kadetkinje do 39 kg – 4 pobjede) iz Karlovca, Josip Šnajder (kadeti B do 49 kg – 2 pobjede), Marija Krznarić (kadetkinje B preko 59 kg – 1 pobjeda) i Ana Kučinić (juniorke preko 68 kg – 1 pobjeda) iz Ogulina te Zita Martinović (juniorke do 55 kg – 3 pobjede) iz Prane.

Srebrna odličja osvojili su Valentina Manojlović (mlađe kadetkinje do 27 kg – 1 pobjeda) iz Ogulina, Nika Brezović (kadetkinje B preko 59 kg – 1 pobjeda) i Nikola Brnardić (juniori do 55 kg – bez pobjede) iz Prane te Luka Lukunić (kick M3 – 3 pobjede) iz Ozlja, a brončana Antonio Šnajder (mlađi kadeti do 33 kg – 2 pobjede), Vedran Tatalović (kadeti B do 49 kg – bez pobjede) i Nikola Paušić (kadeti B do 49 kg – bez pobjede) iz Ogulina, Antonija Šiljevinac (mlađe kadetkinje do 47 kg – 1 pobjeda) i Luka Lukunić (mali olimpijci A do 27 kg – bez pobjede) iz Ozlja te Sandro Tuškan (juniori do 55 kg – bez pobjede) i Tena Naglić (juniorke do 52 kg – 1 pobjeda) iz Prane.

U tehničkim formama zlatne medalje osvojili su Stela Brezović i Luka Bencetić iz Karlovca, a srebrne Emanuel Mahečić iz Prane te Maks Rakočević i Matea Magdić iz Karlovca.

Pročitajte i ovo

RUKOMET

Rašić: Želimo se pobjedom oprostiti od svojih navijača za ovu sezonu i zadržati 2. mjesto ljestvice