9C° Duga Resa

9C° Ozalj

10C° Slunj

Sport MALI NOGOMET Podijeli

Pehar se vratio kući: Rock Filius & Arkada pobjednik jubilarnog 50. turnira Karlovac 2018/2019. kod seniora

Drugo mjesto osvojio je zagrebački Supra Sport Neo Logistic, a trećeplasirana je bila Mladost iz Rečice.

KARLOVAC – Karlovačko-dugoreška ekipa Rock Filius & Arkada pobjednik je jubilarnog 50. malonogometnog turnira Karlovac 2018/2019. u konkurenciji seniora.

Veliki prijelazni pehar tako se nakon devet godina vratio u Karlovačku županiju jer je posljednji domaći pobjednik karlovačkog turnira bio karlovački Sannik 2010. godine.

Ekipa Rock Filius & Arkada potpuno je dominirala večerašnjom završnicom turnira kod seniora. U polufinalu je s 5:1 pobijedila Mladost iz Rečice (u drugom polufinalu zagrebački Supra Sport Neo Logistic je sa 4:0 nadigrao Gradsku četvrt Grabrik), a onda je u finalu s uvjerljivih 5:0 slavila nad Supra Sportom Neo Logisticom. Josip Spajić u 5. i 15., te Ivan Kovačec u 7. minuti bili su strijelci za 3:0 vodstvo nakon prvog poluvremena, a  u nastavku su još pogodili Matija Ezgeta u 22. i Ivica Majić u posljednjoj 30. minuti.

U dvoboju za 3. mjesto Mladost Rečica je sa 4:1 nadigrala Gradsku četvrt Grabrik.

Najboljim igračem turnira proglašen je Ivica Majić iz pobjedničke ekipe, njegov suigrač Ivan Kovačec je najbolji strijelac, dok je titula najboljeg vratara pripala Mariu Mustapiću iz zagrebačke ekipe. Priznanje za fair-play dobila je Dobra Novigrad American bar.

Pobjednik turnira karlića je Karlovac 1919, koji je u finalu s 3:1 bio bolji od Ilovca, a u revijalnoj utakmici suci iz Krapine su pobijedili ekipu karlovačkih sudaca rezultatom 5:1.

NSKŽ donirao Udrugu za djecu s poteškoćama u razvoju Zvončić

Uoči finalne utakmice Nogometni savez Karlovačke županije uručio je Udruzi za djecu s poteškoćama u razvoju Zvončić donaciju u iznosu od 2.000 kuna, kao i dvije donacijske kutije u koje su se tijekom turnira prikupljali dobrotvorni prilozi posjetitelja. A glavnu nagradu na tomboli, vikend u Medulinu, osvojio je Marko Kremenjaš iz Karlovca.

Večerašnjom završnicom seniorske konkurencije nije završio niz karlovačkih turnira jer se sutra u Sportskoj dvorani igraju turnir registriranih klubova NSKŽ-a za veterane te turnir ženskih ekipa.

SPORTSKI VIKEND

Aquaestil dočekuje Malinsku Dubašnicu, kuglačice Karlovca igraju domaći ogled s Istrom, odbojkašice Karlovca ugošćuju ekipu Zadra