7C° Duga Resa

9C° Ogulin

8C° Ozalj

6C° Slunj

‘Plavo-bijeli’ odnijeli pehar pobjednika županijskog Kupa i u kadetskoj konkurenciji

Dva pogotka za Karlovac 1919 postigao je Mate Cindrić, a jednog Patrik Dujmović.

KARLOVAC – Nogometaši Karlovca 1919 osvojili su naslov pobjednika Kupa za područje Nogometnog saveza Karlovačke županije i u konkurenciji kadeta.

Nakon što su njihovi stariji kolege juniori prošle srijede osvojili pobjednički pehar 4:2 pobjedom u finalnoj utakmici nad Koranom s Turnja, ‘plavo-bijeli’ kadeti su danas na igralištu u Ilovačkoj šumi s 3:0 nadigrali domaću momčad Ilovca. Ekipa trenera Antonia Magdića povela je već u 1. minuti susreta pogotkom Patrika Dujmovića, samo sedam minuta kasnije na 2:0 povisio je Mate Cindrić, a isti je igrač u 76. minuti svojim drugim golom postavio konačni rezultat.

SPORTSKI VIKEND

Odbojkašice Karlovca u vrlo bitnoj utakmici dočekuju Drenovu, rukometaši Karlovca domaćini Kozali, ‘školarke’ gostuju u Samoboru