19C° Ozalj

19C° Slunj

‘Plavo-bijeli’ u prijateljskom dvoboju minimalno nadigrali momčad Krajišnika

Jedini pogodak postigao je Dominik Pahanić.

KARLOVAC – Nogometaši Karlovca 1919 upisali su novu pobjedu u sklopu priprema za novu sezonu Četvrte lige Središte.

Nakon 5:1 pobjede u srijedu nad županijskim ligašem Ilovcem, momčad trenera Matije Štefančića danas je na Čavlekovom stadionu slavila nad Krajišnikom iz Velike Kladuše s minimalnih 1:0.

‘Plavo-bijeli’ su ponovo bili oslabljeni neigranjem Novinića, Turkalja, Mamića, Mićunovića i Daniela Marinića, a na vratima je debitirao Ivan Jurić-Bare, najveće pojačanje uoči nove sezone.

U prvom poluvremenu bila je to prilično ravnopravna utakmica, dok je u nastavku Karlovac 1919 dominirao i stvorio dosta prilika. Realizacija, zbog nedostatka pravih špica, nije bila na visini, a jedini pogotak postigao je povratnik iz Draganića Dominik Pahanić.

U četvrtak će Karlovčani nastupiti na turniru stogodišnjaka u Crikvenici, uz domaćina, riječki Orijent i Bakar. U polufinalu, od 16 sati, igraju protiv Orijenta.

SPORTSKI VIKEND

Karlovac 1919 na otvaranju prvenstva dočekuje Trešnjevku, započinje nova sezona i u županijskim ligama