16C° Ogulin

10C° Ozalj

9C° Slunj

Poklon za Lucijanićev rođendan: Karlovac 1919 odnio sva tri boda iz Savskog Marofa

Pogotke za nova tri boda ‘plavo-bijelih’ postigli su Enes Novinić i kapetan Matija Štefančić.

Nogometaši Karlovca 1919 danas su u Savskom Marofu, u utakmici 23. kola Četvrte lige Središte, ubilježili drugu uzastopnu gostujuću pobjedu. Nadigrali su domaći Savski Marof rezultatom 2:1 i osvojili nova tri boda.

Nakon vrlo dobre utakmice u srijedu u Petrinji i 4:2 pobjede nad domaćom Mladosti, Lucijanićevi su nogometaši i danas u Savskom Marofu odigrali jako dobro. Ponovo su pokazali kvalitetu, zavidnu borbenost i htijenje i svom treneru dali najbolji rođendanski poklon.

Odlično su ušli u susret i već u 4. minuti poveli pogotkom Enesa Novinića. Držali su minimalnu prednost do 25. minute, kada je dosuđen diskutabilan jedanaesterac za domaće zbog navodnog igranja rukom u kaznenom prostoru, kojeg je Pasarić-Delić pretvorio u izjednačenje. S tim rezultatom otišlo se na odmor, a ‘plavo-bijeli’ su i u nastavku bili bolji suparnik. Imali su jednu situaciju u šesnaestercu Savskog Marofa koju je glavni sudac mogao okarakterizirati kao najstrožu kaznu, ali se nije oglasio, a onda je kapetan Matija Štefančić u 76. minuti postigao pogodak vrijedan sva tri boda.

Oslabljene ‘školarke’ remizirale sa Slogom iz Svete Nedelje, sljedećeg vikenda kreće prvenstvo