25C° Ogulin

21C° Ozalj

21C° Slunj

Poraz karlovačkih odbojkaša u Zagrebu od Sheefta

U prvom i drugom setu pružili su solidan otpor Zagrepčanima, a u trećem više nisu mogli parirati.

Odbojkaši Karlovca doživjeli su danas u Zagrebu svoj jedanaesti ovosezonski poraz u Drugoj nacionalnoj ligi Centar. U utakmici 13. kola izgubili su od domaće momčadi Sheefta s 3:0 u setovima.

Do ovog kola trećeplasiranim Zagrepčanima pružili su solidan otpor u prva dva seta, no u trećem više nisu imali snage ni koncentracije pa su domaći bez većih problema priveli susret kraju.

Povela je momčad trenera/igrača Dina Blaževića u prvom setu 4:2, no Zagrepčani su serijom 11:2 preokrenuli na 13:6. Držali su domaći tu prednost do 19:12, u završnici uzeli šest poena u nizu i osvojili uvodni set s 25:15. I u drugom su mladi Karlovčani na početku poveli 5:1 i 7:2, a onda je Sheeft s osam uzastopnih poena preokrenuo na 10:7. Odvojili su se nakon toga Zagrepčani na 15:9, ali karlovački se odbojkaši nisu predavali i približili se na 19:17. Nažalost, tada su domaći napravili seriju 5:0, otišli na 24:17 i osvojili set s 25:18. U trećem Karlovčani više nisu imali snage i koncentracije za jači otpor. Zagrepčani su poveli 8:5, serijom 8:0 pobjegli na velikih 16:5 i glatko priveli utakmicu kraju s 25:8.

Nakon 13. kola Karlovac je ostao posljednjeplasirani deveti s dva boda, a u sljedećem kolu dočekuje momčad Siska II.