5C° Ogulin

1C° Ozalj

-1C° Slunj

Požegin ‘vrtić’ pao u drugom poluvremenu i ubilježio uvjerljiv poraz u Buzetu

Najefikasniji u mladom karlovačkom sastavu bili su Antonio Ćelić i Magdić s po 3 pogotka.

Rukometaši Karlovca II večeras su u Buzetu, u utakmici 5. kola Druge hrvatske lige Zapad, uvjerljivo poraženi od momčadi Buzeta II rezultatom 24:14.

Trener Dragomir Požega imao je večeras na raspolaganju vrlo mlad kadar. Od ranije mu nedostaju ozlijeđeni Makarun, Hrvojević i Čakarić, a zbog napornog rasporeda poštedu su dobili Rukavina, Horvat, Janjanin i Domjančić. Odigrali su Karlovčani vrlo dobro prvo poluvrijeme, u kojem su u potpunosti parirali domaćinu, a da nisu promašili nekoliko zicera, na odmor su mogli s prednošću. Nažalost, nakon pet minuta nastavka počeli su rapidno padati snagom, što su Buzećani iskoristili i na koncu došli do uvjerljive pobjede.

Požegini rukometaši u 11. minuti su poveli 3:2, no onda im je domaćin napravio seriju 4:0 i preokrenuo na 6:3. U 23. minuti Buzećani su imali +4 (8:4), ali su Karlovčani do odmora smanjili na 9:7. Serijom 6:1 otvorio je domaćin nastavak, otišao u 42. minuti na 15:8 i prelomio utakmicu. Deset minuta prije kraja Karlovac II je smanjio zaostatak na -6 (18:12), ali je Buzet II odgovorio s tri pogotka u nizu, ponovo odmaknuo (21:12) i mirno utakmicu priveo kraju.

Najefikasniji u karlovačkoj ekipi bili su Antonio Ćelić i Magdić s po 3 pogotka, a Matej Ćelić, Lemić, Kovačić i Hreljac su dali po 2 gola.

Trećim ovosezonskim porazom Karlovac II pao je na 6. mjesto ljestvice sa 4 boda, a u sljedećem kolu dočekuje četvrtoplasiranu momčad Arene-Jadrograda iz Pule.

TAEKWONDO

Dugoreškim i karlovačkim borcima 11 odličja na Ilyo cupu u Košicama, Beršinić bez medalje na SP-u u formama