9C° Ogulin

8C° Ozalj

6C° Slunj

Rukometaši Karlovca odigrali slabo u Buzetu i upisali treći ovosezonski poraz

Najefikasniji u karlovačkoj ekipi bili su Ivan Bačić i Patrik Mrljak s po 5 pogodaka.

Rukometaši Karlovca večeras su u Buzetu, u utakmici 4. kola Prve hrvatske lige Jug, poraženi od domaće momčadi Buzeta rezultatom 29:22.

Bila je to slaba predstava karlovačkih rukometaša, pogotovo u prvom poluvremenu, u kojem je domaćin praktički i riješio pitanje pobjednika. Momčad trenerice Tatjane Rašić odigrala je u tih prvih 30 minuta vrlo slabo u obrambenoj fazi igre, a prema naprijed promašila previše zicera i napravila velik broj tehničkih grešaka. U nastavku je igra karlovačkih rukometaša izgledala nešto bolje, no domaćin je sigurno držao stečenu prednost i ubilježio bodove.

Ušao je Karlovac dobro u utakmicu, ali vrlo brzo je zaredao s promašajima i greškama pa je domaćin sa četiri uzastopna pogotka došao do 6:2 u 8. minuti. Kako je poluvrijeme odmicalo, prednost Buzećana je rasla. Prvi su puta do +9 došli u u 22. minuti (13:4) i održali tu razliku do odmora (18:9). S dva pogotka početkom nastavka Karlovčani su smanjili na 18:11, no u 40. minuti domaći dižu prednost na +11 (23:12). Imao je domaćin i 12 pogodaka viška (25:13), no nakon 52. minute i rezultata 29:18 je spustio gas pa su karlovački rukometaši sa četiri uzastopna gola ublažili poraz.

Najefikasniji u slaboj predstavi karlovačke momčadi bili su Ivan Bačić i Patrik Mrljak s po 5 pogodaka, Capan je dao 4, Hrvojević i Crnković po 3, a Frketić 2 gola. Glumac je imao 10, a Radočaj 2 obrane.

Nakon četiri kola Karlovac ima na kontu samo jedan bod, a u sljedećem kolu dočekuje momčad Mornara-Crikvenice.

SPORTSKI VIKEND

Odbojkašice Karlovca u vrlo bitnoj utakmici dočekuju Drenovu, rukometaši Karlovca domaćini Kozali, ‘školarke’ gostuju u Samoboru