7C° Ozalj

6C° Slunj

Rukometaši Karlovca u ‘generalki’ nadigrali momčad drugoligaša Senja

Najefikasniji u domaćoj momčadi bili su Sudarić i Čakarić s po 5 pogodaka.

KARLOVAC – Rukometaši Karlovca danas su u dvorani Osnovne škole Grabrik, u ‘generalki’ uoči proljetnog dijela sezone u Prvoj hrvatskoj ligi Jug, pobijedili momčad drugoligaša Senja rezultatom 38:32.

Trenerica Rašić ponovo je ravnomjerno raspodijelila minutažu među igračima, a složila je dvije postave i svakoj dala po 15 minuta u svakom poluvremenu. U utakmici u kojoj obrane nisu bile jača strana obje momčadi, domaći su prikazali dosta toga dobrog, ali i neke nedostatke na kojima će poraditi u sljedećih sedam dana do dvoboja s Biogradom.

Prvih 15 minuta Karlovac je djelovao bolje i stekao prednost 13:7, ali gosti su iskoristili ulazak nove karlovačke postave i smanjili na 17:14. U završnici prvog dijela domaći sastav ipak se uspio posložiti i na odmor odnijeti četiri pogotka prednosti (21:17). Serijom 3:0 otvorili su Karlovčani nastavak i odlijepili se na +7 (24:17), ali uslijedilo je dobro razdoblje igre Senjana i smanjenje rezultata na 25:21. Novom serijom 5:1 domaći su ponovo podigli prednost na 30:22 i bez problema priveli utakmicu kraju.

Najefikasniji u karlovačkoj momčadi bili su Sudarić i Čakarić s po 5 pogodaka, Šnajder, Crnković i Frketić su dali po 4, Begić 3, Šolić, Capan, Horvat, Bačić, Ćelić i Mrljak po 2, a Janjanin 1 gol. Radočaj je imao 7, Glumac 4, a Domjančić 2 obrane.

Sljedećeg vikenda počinje proljetni dio sezone u Prvoj hrvatskoj ligi Jug, a Karlovac ga otvara domaćim dvobojem s Biogradom.

SPORTSKI VIKEND

Odbojkašice Karlovca u vrlo bitnoj utakmici dočekuju Drenovu, rukometaši Karlovca domaćini Kozali, ‘školarke’ gostuju u Samoboru