7C° Duga Resa

12C° Ogulin

6C° Ozalj

Rukometaši Karlovca u pripremnom dvoboju u Zagrebu uvjerljivo nadigrali momčad Metalca

Nakon izjednačenog prvog poluvremena, Karlovčani su dominirali u nastavku i upisali pobjedu rezultatom 40:29.

U prvoj prijateljskoj utakmici u sklopu priprema za novu sezonu rukometaši Karlovca večeras su u Zagrebu uvjerljivo pobijedili domaću momčad Metalca rezultatom 40:29.

Obzirom je karlovačka momčad još u fazi fizičkog dijela priprema, trenerica Tanja Rašić zadovoljna je večerašnjom predstavom svojih igrača. Na igračima se osjeti da su noge još ‘teške’, bilo je dosta promašaja i pogrešaka, no u napadačkoj i trkačkoj fazi igre bili su prilično dobri. Obrambeno izdanje bilo je nešto slabije i na tome će stručni stožer u nastavku priprema morati dosta raditi.

Trenerica Rašić cijelu je utakmicu rotirala igrače i pružila priliku svima, a na vratima su po jedno poluvrijeme odradili Glumac i Radočaj. Naši su rukometaši u prvom dijelu u nekoliko navrata imali po 3-4 pogotka prednosti, no Zagrepčani su vješto koristili njihove pogreške pa se na odmor otišlo sa samo jednim golom viška za naše (17:16). Međutim, u nastavku su karlovački rukometaši u potpunosti dominirali i na koncu došli do uvjerljive pobjede.

Najefikasniji večeras bio je Patrik Mrljak sa 7 pogodaka, Šnajder i Capan su dali po 6, Crnković 5, Bačić 4, Horvat i Sudarić po 3, Janjanin i Ćelić po 2, a Begić i Dujmić po 1 gol. U strijelce se nisu uspjeli upisati Obranović i Hrvojević, a u sastavu je bio i treći vratar Domjančić, koji nije ulazio u igru.

Sljedeće provjere rukometaši Karlovca imat će za vikend na turniru u Sloveniji.

Leeloo Vukelja i Leon Benković zlatni u Jastrebarskom, Leni Milčić izborio broncu